Voodoo büyüsü

Voodoo Büyüsü Nasıl Yapılır

Büyüler hakkında bir araştırma yaptığınız zaman voodoo büyüsü işlemlerinin her zaman farklı bir yer sahip olduklarını da görebilirsiniz. Bu işlemler eski dönemler de özellikle Afrika ülkelerinde yapılan ve daha sonra tüm dünyaya yayılan çok güçlü işlemlerdir. Etkileri çok ciddi boyutlar da olacağı için bu işlemleri yapmak istediğiniz zaman kesinlikle çok titiz olmalı ve çok ciddi bir şekilde düşünmelisiniz. Sizin için bu işlemleri yapabileceklerini iddia eden medyumlar hemen güvenmemeli ve daha önce bu işlemleri yapıp yapmadıklarını da mutlaka araştırmalısınız.

Bu bir kara büyüdür ve bu kategorinin en güçlü büyüsü olarak gösterilir. Doğru bir şekilde yapıldığı zaman bir insanın hayatını her anlamda etkiler ve kendisine daha önce yaşamadığı çok ciddi sorunlar yaşatabilir. Bu kadar önemli ve bu kadar güçlü bir işlem olması sebebi ile kesinlikle tüm adımlarınızı dikkatli bir şekilde atıp çok gerek olmadıkça bu işlemleri kullanmamaya özen göstermelisiniz.

Voodoo Büyüsü Tehlikeli mi?

Bu işlemleri yapan medyumlar genellikle kan akıtmak isterler. Özellikle etki altına almak istedikleri kişilerin resimleri veya kişisel eşyalarına okudukları özel tılsımlı sözlerden sonra bu nesnelerin üzerine kan akıtmak en çok kullanılan tekniklerdir. Aynı zamanda bazı medyumlar bu işlemler de insanları temsil eden nesnelere farklı cisimler batırıp kendilerine bedensel anlamda acılar da verebilirler. Birçok kişi aslında bu işlemler hakkında az ya da çok bilgi sahibi olmalarına rağmen riskleri ve tehlikeleri sebebi ile bu işlemlerden uzak durmanın en doğru seçim olduğunu düşünmektedirler.

Medyumlar bu tarz işlemler ile kendilerine gelen kişilere gerekli tüm bilgileri verip gereksiz yere risk almadan kendilerine farklı işlemler ile yardımcı olmayı önermelidirler. Günümüze birçok medyum bu tarz işlemler hakkında işlem yapmaktan kaçınır. Bunun sebebi ise bu işlemlerin risklerinin kendilerini de etkileyebilmesi ve beklemedikleri anlar da çok ciddi sorunlar yaşamalarına neden olabilmesidir. Bu sebeple bu işlemler artık çok az yapılır. Voodoo büyüsü hakkında gerekli araştırmaları yaptığınız zaman zaten siz de çok dikkatli olmanız gerektiğini görebilir ve gerekli tedbirleri kolayca alabilirsiniz.

1 Yorum

  • dursun çiçek

    voodoo büyüsünü çok defa araştırmama rağmen bir tane şerefsiz tarafından dolandırıldım umarım bu yorumum yayınlanır.
    voodoo büyüsünü çok iyi araştırdım en sonunda bu konuda uzman olan medyum edis hocayla çalışmaya karar verdim ilk başlarda tedirgindim ama işlem bitimine yakın sonuç almaya başladıktan sonra tam aksine bu sefer edis hocaya karşı mahcubiyet hissetmeye başladım. Edis hocamın yaptığı voodoo büyüsü sayesinde eşimle aramız yavaş yavaş düzelmeye başladı işlemlerin etkisi gerçekten de o kadar etkili oldu ki eşim mum gibi oldu benden boşanmak isteyen eşim şimdilerde ben ne dersem onu yapıyor Allah razı olsun edis hocamdan 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*