Vefk yapılan kişi ne hisseder

Vefk yapılan kişi ne hisseder

Vefk Kaç Günde Sonuç Verir

Vefk yapılan kişi ne hisseder
Vefk yapılan kişi ne hisseder

Her ne kadar sonuçlarının ne kadar zaman içinde ortaya çıkacağı belli olmasa bile insanların çok eski zamanlardan bu yana sürekli olarak farklı amaçlar ile kullandıkları vefk işlemleri kendilerine manevi anlamda çok ciddi destekler de bulunmaktadır. Hangi amaç için yapılırsa yapılsın insanların verdikleri fiziki emeklerin manevi olarak desteklenmesini sağlayan bu işlemler de başarılı olan birçok medyum olduğu için insanlar kısa bir araştırma ile kendilerine ulaşabilirler.

Ancak bu medyumlar hakkında yine de bir araştırma yapmak ve geçmişte yaptıkları vefk işlemlerin de başarılı olup olmadıklarını öğrenmek faydalı olacaktır. Yaptıkları çizimler ve okudukları özel sözler ile kısa zaman içinde çok etkili olan manevi enerjilerin harekete geçmesini sağlayabilen medyumlar bu enerjileri mutlaka amaca uygun bir şekilde yönlendirmelidirler.

Vefk işlemlerin de amaç insanların belli bir konuda kesin olarak sonuç alabilmeleri değil fiziki olarak verdikleri emekleri manevi enerjiler ile desteklemektir. İnsanlar bunu bilmeli ve vefk yaptırmaya öyle karar vermelidirler. Eski islami toplumlardan günümüze kadar gelmiş olan birçok tarihi eser de insanların kıyafet, kılıç veya benzeri ekipmanların da vefk çizimlerine yer verdikleri görülmektedir. Bu da vefk işlemlerinin asıl kullanılma amacının aslında manevi koruma olduğunu anlamak için yeterli olmaktadır.

Bugüne kadar en çok yapılan manevi işlemlerinden biri olmasına rağmen halen insanların bu işlemleri muskalar ile karıştırdıkları bilinmektedir. Hatta vefk kelimesini hayatında hiç duymamış olan birçok kişi vardır. Ancak yine de bu işlemleri denemek isteyen kişiler eğer akıllarına takılan noktalar varsa mutlaka vefk yapılan kişi ne hisseder ve benzeri sorular ile araştırmalarına başlamalıdırlar. Çünkü bu araştırmalardan sonra elde edilecek olan bilgiler insanların bu alanda çok daha emin ve garantili adımlar atabilmeleri için kendilerine çok faydalı olacaktır.

1 Yorum

  • Süheyla durmaz

    sizlere tavsiye etmek istediğim bir hoca var sonuç veren güvenilir medyum kendisi. Ben medyum edis hocamla şans eseri karşılaştım kendisi hakkında her yerde güzel ve olumlu yorumlarını gördüm okudum tavsiye ediyordu herkes numarasını oradan aldım arayıp derdimi anlattım. Sağ olsun önce sorunumu derdimi dinledi sonrasında çözüm için çalışma önerdi bana edis hocama güvendim ve ermeni büyüsü çalışmasını yapmaya karar verdik. Evliliğe giden ilişkimizi bitmişti bu yüzden sevdiğim kişinin bana gelmesini istiyordum ermeni büyüsünün bu tür konularda etkili olduğunu söyledi. 13 gün sürdü yaptığımız işlemler çalışmalar bitmesine yakın sevdiğimle tekrardan bir araya geldik şuanda düğün tarihimizi bekliyoruz. Edis hocamın sayesinde bir yuva sahibi olacağım. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*