Vefk tılsımı yapımı

Vefk Tılsımı Nedir, Nasıl Hazırlanır

Vefk işlemleri islam dinin de çok önemli bir yeri olan ve aynı zamanda insanların sürekli olarak denemek istedikleri önemli işlemlerdir. Özellikle kısa zaman içinde insanların birçok farklı konu hakkında manevi destekler almalarını sağlayabilen bu özel işlemleri yapmak çok zordur. Vefk tılsımı yapımı hakkında yeteri kadar bilgiye sahip olmayan medyumlar kesinlikle bu işlemlerden uzak durmalı ve kulaktan dolma bilgiler ile hareket etmemelidirler. Fiziki olarak verilen emeklerin yanında manevi olarak da destek almak isteyen birçok kişi medyumların özel olarak yaptıkları bu işlemler ile birçok konuda amaçlarına ulaşabilirler.

Garantili medyumlar bu işlemler hakkında talepler aldıkları zaman bir kağıt üzerine karelerden meydana gelen bir şekil çizip içine özel olarak seçilen sayıları özel bir teknik ile yazmaktadırlar. Eğer bu sayılar hem sağdan sola hem de yukarıdan aşağıya doğru aynı toplamı veriyorsa o zaman yapılan vefk işlemleri doğru demektir. Ancak aynı toplam ortaya çıkmıyorsa o zaman işlemler hatalıdır ve kesinlikle baştan yeniden yapılması gerekmektedir.

Birçok medyum tarafından başarılı bir şekilde yapılmaları sebebi ile insanlar bu işlemler hakkında her zaman büyük bir güven duymaktaırlar. Yüzlerce yıllık geçmişleri ile halen insanların beklentilerini karşılayan ve çok güvenilen işlemler olarak görülen vefk işlemlerinin enerjileri kesinlikle doğru yönlendirilmelidir. Vefk tılsımı yapımı hakkında araştırma yaparak yola çıkan kişiler bu işlemlerin neden bu kadar zor olduğunu da hemen anlayabilirler.

1 Yorum

  • Aycan gürbüz

    Eğer gerçekten vefk tılsımı yaptırmak istiyorsanız mutlaka edis hocayla görüşmenizi tavsiye ederim arkadaşlar. Ben edis hocayı bulmadan önce 5 tane farklı çalışmalar yapan hocalara başvurdum hiç birinin yaptığı etki bile etmedi olan giden parama oldu ve zamanıma oldu son kez şansımı edis hocada denemek istedim öncelikle bir bakım yaptı bana ve bakım sonucunda vefk tılsımının bana sonuç verebileceğini söyleyerek işlemlerime başladı. 13. günde netice almaya başladım çok şükür eşim beni aramaya sormaya başladı pişman olduğunu evine geri dönmek istediğini söyledi yapmış olduğumuz çalışma 16 günde bitmesiyle eşimin elinde bir çiçekle evine dönmesi bir oldu edis hocamın ellerine sağlık diyorum onun sayesinde kadınlığımı tekrardan hissetmeye başladım eşimle aramızda sorun kalmadı tekrardan bir aradayız edis hocamın sayesinde 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*