Uzaktan yapılan büyü etki eder mi

Uzaktan yapılan büyü etki eder mi

Uzaktan Yapılan Büyü Kaç Günde Sonuç Verir

Uzaktan yapılan büyü etki eder mi
Uzaktan yapılan büyü etki eder mi

Uzaktan yapılan büyü etki eder mi, bu tarz büyüler nasıl yapılır veya etkileri ne kadar sürer gibi sorular her zaman medyumların en çok karşılaştıkları soruların başında gelirler. Yaptırmak istedikleri büyü işlemlerin de kısa zaman içinde net sonuçlar almak isteyen insanlar özellikle çalıştıkları medyumların gerçek ve resmi bir medyum olduğundan emin olmalıdırlar.

Uzak bir yerde olan insanların etki altına alınması amacı ile yapılan büyüler çoğu zaman insanlara pek inandırıcı gelmemektedir. Bunun sebebi ise hem bu işlemler hakkında yeteri kadar bilgiye sahip olmamaları hem de daha önce bu tarz bir deneyim yaşamamış olmalarıdır. Büyü işlemlerinden sonra ortaya çıkan enerjiler için uzaklık sorun değildir. Yani medyumların yaptıkları işlemlerden sonra insanlar nerede olurlarsa olsunlar mutlaka istenen etkilerin altına girmektedirler.

Çoğu zaman insanların resimlerini, isimlerini veya kendilerine ait olan özel eşyalarını kullana medyumlar bu bilgi ve nesneler ile amaçlarına ulaşabilirler. Uyguladıkları özel teknikler ile harekete geçirdikleri enerjileri direk olarak istedikleri kişilerin üzerine musallat edebilen medyumlar daha sonra yapacakları işlemler veya okuyacakları dualar ile de istedikleri sonuca kolayca ulaşabilmektedirler.

Gerçekten de çok ilginç ve bir o kadar gizemli işlemler yapan medyumlar tüm bu sonuçları ancak kendilerine verilen özellikler ve edindikleri bilgiler ile alabilmektedirler. Bilindiği gibi birçok kişi medyum olmak için yola çıkmalarına rağmen istedikleri sonucu alamamış ve çoğu zaman yarı yolda vazgeçip farklı alanlara yönelmişlerdir. Çünkü bu meslek bilinen en zor ve en çok bilinmeyeni olan mesleklerden biridir. Bu sebeple medyumların sayıları her zaman az olduğu gibi aynı zamanda bu kişiler ile çalışmak isteyen kişiler de çok ciddi zorluklar çekmişlerdir. Uzaktan yapılan büyü etki eder mi ve benzeri sorulardan önce gerçek medyumlar hakkında sorular sorulmasının çok daha önemli olduğu birçok kez kanıtlanmıştır.

1 Yorum

  • Bülent En iyi medyumlar kimlerdir

    Kabala büyüsü yaptırmak için ben de tavsiyeler üzerine Medyum Edis hocayı aradım Durumu anlattım kız arkadaşım bana karşı ilgisizdi ben de kız arkadaşımın bana aşık olması ve bana karşı ilgisinin alakasının olması için Kabala büyüsü yaptırmak istedim. Medyum Edis hoca bu konuda güvenilir ve tecrübeli bir Medyum olduğunu öğrendim çalışmalar hakkında bilgiler edindikten sonra ödeme yaptım kendisine bilgilerimi gönderdim çalışmalara başladık. Yapılan çalışmalar 13 gün sonra etki etmeye başladı kız arkadaşım her geçen gün bana daha da aşık olmaya başlıyordu ve bana her geçen gün daha da ilgi alaka gösteriyordu şimdi çok mutluyum kız arkadaşım üstüme titriyor bir dediğimi iki etmiyor Allah Medyum Edis hocadan razı olsun. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*