Soğutma büyüsü nasıl yapılır

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

İki kişinin kısa zaman içinde birbirinden uzaklaşması ve soğuması amacı ile yapılan soğutma büyüsü bugüne kadar birçok mutlu birlikteliğin bitmesini sağlamıştır. Soğutma büyüsü nasıl yapılır, etkileri nasıl ortaya çıkar veya bu işlemlerden etkilerine giren kişiler neler hisseder gibi soruların yanıtlarını her zaman bilmek gerekir.

Özellikle kısa zaman içinde verdiği sonuçlar ile bilinen bu işlemler de insanların hiçbir şeyin farkına varmaması ve partnerlerine karşı olan ilgilerini kısa zaman içinde kaybetmeleri sebebi ile bu tarz amaçları olan kişiler bu işlemleri kullanmak isteyebilirler. Medyumlar bu işlemleri yaparken çok zorlanmazlar. Aynı zamanda istenen sonucu alma ortalamaları da çok yüksektir.

Gerçekten de risk içermemesi sebebi ile bu işlemler çok uzun zamandan bu yana yapılan bu işlemler de genellikle ayrılmaları istenen kişilerin isimlerinin de yer aldığı özel muskalar hazırlanır. Aynı zamanda bazı durumlar da bu işlemler yapılacağı zaman insanların resimleri veya eşyalarına okunacak olan tılsımı sözler de kullanılabilmektedir. Bu sözlerin mutlaka ezbere okunmaları gerekir.

Aynı zamanda harekete geçecek olan enerjiler insanların üzerlerinde istenen dışında etkiler oluşturmamalıdır. Çok kısa zaman içinde ortaya çıkan etkileri ile bilinen soğutma büyüsü işlemleri hakkında medyumlardan gerekli bilgiler alınabilir. Gerçek medyumlardan yardım alındığı takdirde bu işlemlerin sonuçları çok net bir şekilde ortaya çıkabilir.

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur

Özellikle ortada bir neden yokken birbirlerini çok sevdikleri halde bir anda ayrılık kararı alan insanların soğutma büyüsü etkisinde olduklarından da şüphe etmek gerekir. Bu tarz işlemlerin ne kadar zaman içinde sonuç vereceğini bilmek kesinlikle mümkün değildir. Bu süreyi etkileyen birçok farklı etken vardır. Örneğin insanların farklı bir büyünün etkisinde olmaları, kendilerini korumak için manevi korunma işlemlerinden yardım almış olması veya medyumların işlemleri hatalı yapmış olmaları gibi etkenler sebebi ile soğutma büyüsü etki süreleri farklı olabilir. Soğutma büyüsü nasıl yapılır, bu işlemleri kimler yapabilir veya bu işlemlerin etkileri ne kadar zaman içinde ortaya çıkar gibi soruların yanıtlarının alınması ile bu işlemler de çok daha doğru adımlar atılabilir.

2 yorum

  • derya nur

    bedirhan hocayla 3 ay önce tanıştık ve bağlama büyüsü yapmak için çalışmaya başladık 9 günde benden ayrılan sebepsiz yere beni terk edip giden sevgilimi bana geri getirdi. tavsiyeler üzerine çalıştım kendisiyle çalışma esnasında sürekli iletişim halinde kaldık her aşamada bana bilgi verdi sağ olsun emeklerini ödeyemem. Bağlama büyüsü yaptırmak isteyenler olursa tereddüt etmeden bedirhan hocayla gönül rahatlığı ile çalışabilirler

  • Sena

    Çalıştığım iş yerinde birine aşık oldum ona karşı çok farklı duygular hissetmeye başladım bu duygularımı da en yakın arkadaşıma anlattım. Meğerse en yakın arkadaşımda benim aşık olduğum kişiden hoşlanıyormuş aramız bozuldu bana kötü davranmaya başladı. Benim aşık olduğum adamın çevresinde dolanıp beni kötülemeye bile kalkıştı ikisi baya iyi anlaşır oldu. Onu güzellikle uyarmaktansa aralarını bozmayı tercih ettim ve etkili medyum araştırması yaptım. Medyum Edis hoca hakkında baya güzel ve sonuç almış insanların yorumlarını okudum güvenip Edis hocamı aradım arkadaşımı sevdiğim adama karşı soğutma büyüsü yapması için 15 gün verdi bende mutlu sonu görebilmek için sabırsızlıkla bekledim işlem bittikten sonra araları çok fena açıldı arkadaşım işten bile ayrıldı. Aramızda başka sorun kalmadığı için bizimde mutlu bir ilişkimiz oldu. Edis hocayı güvenle tavsiye ediyorum. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*