Papaz büyüsü yapan medyum

Papaz büyüsü yapan medyum

Papaz Büyüsü Yapan Medyum

Papaz büyüsü yapan medyum
Papaz büyüsü yapan medyum

Büyü dünyasında yapılan birçok farklı işlem olmasına rağmen bunlardan bazıları insanların her zaman uzak durmak istedikleri hatta en deneyimli medyumların dahi kesinlikle yapmak istemedikleri işlemlerdir. Bunların başında ise papaz büyüsü gelmektedir.

Bu işlemler insanların zarar görmeleri amacı ile yapılan ve etkileri çok ciddi boyutlar da olabilen işlemlerdir. Bu işlemlerin etkilerine giren kişiler kısa zaman içinde hayatları allak bullak olduğu gibi aynı zamanda yaşanan sorunlar kimi zaman manevi olduğu gibi kimi zaman ise fiziki olabilmektedir.

Bu sebeple uzmanlar bu işlemler yapılacağı zaman öncelikle papaz büyüsü yapan medyumların çok dikkatli olmalarını ve çok gerek olmadıkça bu işlemlerden uzak durmalarını önermektedirler. Bu işlemler de çok farklı teknikler veya nesneler kullanılabilmektedir. Özellikle kan akıtmak veya ceset parçaları ile hareket etmek en çok rastlanılan tekniklerin başında gelmektedir.

Birçok medyum bu işlemler hakkında yeteri kadar bilgileri veya deneyimleri olduğunu düşünmekte ancak yaptıkları basit hatalar sebebi ile kendilerini de çok ciddi bir şekilde risk altına atabilmektedirler.

Kimi zaman nurani varlıklar ile de iletişime geçebilen medyumlar bu işlemler de insanların ne kadar ciddi sorunlar yaşayacaklarını bildikleri için sürekli olarak sonuçları takip etmekte ve aynı zamanda sorunlar istenenden daha ciddi boyutlara ulaştığı zaman hemen büyü bozma işlemleri ile duruma bir son vermek istemektedirler.

Bu işlemleri her medyumun yapamayacağını unutmamak gerekmektedir. Dolayısı ile kesinlikle bilinçsiz bir şekilde hareket etmemek ve aynı zamanda papaz büyüsü işlemlerin de kesinlikle konu hakkında en güvenilir kişileri seçmek gerekmektedir. Bu tarz işlemlerin etkilerine giren kişiler kısa zaman içinde beklenmedik sorunlar yaşamaya başlamakta ve bu sorunlar genellikle geri dönüşü olmayan boyutlar da olmaktadır. Bu da papaz büyüsü yapan medyumların seçiminin ne kadar önemli olduğunu ortaya koymaktadır.

13 yorum

 • Emre papaz büyüsü yapan medyum arıyorum

  Merhaba adım Emre ben 3 ay kadar önce aşk için etkili bir büyü arıyordum fakat iyi bir medyum bulamadım. O sıralarda bir medyumla çalışmaya başladım. Aradan 14 gün geçti fark ettim dolandırıcının tekiydi. Sonra çalışmamaya başladım. Şimdi ise gerçekten güvenilir bir medyum arıyorum bu konuda fikir ve tavsiyeleriniz nelerdir

  • Hamit - Aşk büyüsü yapan medyumlar

   emre aşk büyüsü yaptırmak istiyorsan medyum edis hocayı tavsiye ederim sana. benimde sevdiğim kız arkadaşım vardı çok güzel bir ilişkimiz bir anda bitti kız benden soğudu ayrıldı. aylarca kızın peşinden koştum ne yaptıysam bana geri dönmedi. bende en iyi medyumlar kimlerdir diye araştırmalar yaptım bu sayfada medyum edis hoca hakkında yapılan yorumlar ve tavsiyeler üzerine kendisiyle aşk ve bağlama büyüsü yaptırarak 13 günde sevdiğim kızla tekrardan birleştim. sana da çalışman için tavsiye ederim.

 • Gülden cihan

  Selam arkadaşlar ben bir medyum sizlere tavsiye etmek istiyorum. Ermeni Medyum Reha hoca onun sayesinde eşimi geri getirdim. Reha hocanın eşim için geri getirme büyüsü çalışması yapması ve bu çalışmasının sadece 14 gün sonra kesin sonuç vermesinden başka bir sebep olamazdı. Eşim ile çok sorunlarım oldu ve eşim beni bir kızımız ile birlikte terk etmişti. Ne kadar yalvarsam dil döksem de geri getiremiyordum kendisini. Fakat araştırmalarıma göre bazı medyum hocalarının faydalı olabileceğini anladım. Bir medyumdan yardım almam gerektiğini fark ettim. Bu medyum ise Ermeni Medyum Reha Hoca oldu. Reha hocanın gerçekten yaptığı bu uzmanlık çalışması sonucunda her şey düzeldi. Hatta eşim için Bağlama büyüsü çalışması da yaptırmaya karar verdim. Bana bağlı kalsın kızıma sahip çıksın evden gitmesin birlikte bir ömür yaşlanalım istiyordum bunların hepsini sadece Reha hoca yaptı. Allah razı olsun Reha hocadan. İnanın onun sayesinde tekrar bir yuvaya sahibim. 0538 714 2065

 • Gerçek medyum hocalar

  Selam ben Almanya’dan Elanur, Size daha önce başıma gelen olayları anlatmak istiyorum. Benim çok önceleri görüştüğüm ama bir türlü evliliğe ikna edemediğim bir adam var. Ne yaptıysam ettiysem ikna olmuyordu. Adeta beni oyalıyor gibi hissetmeye başladım. Aradan biraz zaman geçti bende böyle olmasından memnun değildim. Bu böyle gidemezdi. Aradan biraz zaman geçti ben üsteledikçe kendisi de geri çekilmeye başladı. Ben bu ilişkinin bitmesinden yana değildim. Ne yapar eder onu ikna etmeliydim. Tam da bu konu üzerine yardım arıyorken karşıma çıkan sayfalardaki Medyum Edis hocanın yorumları dikkatimi çekmeye başladı. Bir kaç gün böyle yorumları okudum ve daha sonrasında ise Edis hocayla konuşmaya karar verdim. Aradan 2 gün geçti Edis hocaya ulaştım. Hocam bir türlü erkek arkadaşımı ikna edemiyorum, 2 senedir görüşüyoruz fakat ne zaman evlilik konusu açılsa bir adım geri kaçıyor. Ben kendisiyle evlenmek istiyorum, beni oyalamasını istemiyorum. Bu konuda bana yardımcı olun dediğimde ise Edis hoca da bu durum için erkek arkadaşıma Etkili Ermeni büyüsü yapacağını ve daha sonra da onu bana aşık etmesi içinde aşk büyüsü yapacağını söyledi. Bu çalışmaların bitmesi 6 gün fakat sonuç alabilmek için ise 15 gün kesin beklemeliyiz dedi. Aradan biraz zaman geçti belki de 10 gün ortalama erkek arkadaşım benim üzerime düşmeye başladı. İlk başlarda büyünün etkisi değildir, bu normaldir diye düşünüyordum. Fakat 15 gün sonunda erkek arkadaşım bana evlenme teklifi ettiğinde anladım. Gerçekten Medyum Edis hocanın etkisinin sayesinde oldu. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

  • Pakize süzen - Medyum arıyorum

   Elanur öncelikle yorumunu baştan sona sıkılmadan okudum gerçekten. benimde senin yaşamış olduğun sorunlarınla birebir sorunum var . benimde sevdiğim biri var ikimizde dul olarak yalnız yaşıyoruz bir türlü evliliğe ikna edemiyorum kendisini. sürekli olarak bana korkularının olduğunu söyleyip duruyor. ikimizde Hollanda da yaşıyoruz bu konuda medyum Edis hocadan sonuç aldığını yazmışsın gerçekten sonuç aldın mı ??

 • Etkili Süryani Büyüsü yapan uzman medyum

  benim sevdiğim kızı ailesi zorla evlendirmek üzereydi, Medyum Dilha hocanın yaptığı etkili Süryani büyüsünün sayesinde ailesi ikna oldu, Kızı evlendirmekten vazgeçtiler. Allah razı olsun Dilha hocadan.Bende bu durumdan faydalanarak kızı kendime istemeye karar verdim. Ailesinin ikna olduğu sırada kendime istedim, onlarda kızı bana verdiler. Ben dünyanın en mutlu insanı oldum. Dilha hocanın bu kadar etkili bir medyum olduğunu bilmiyordum. Sizlere de tavsiye ediyorum. Hem 13 günde sonuç alıyoruz hem de güvenilir bir medyum kendisi. Diğerleri gibi dolandırıcı sahtekar birisi değil. Bu medyum Dilha hocayı da sizlerin tavsiyeleri üzerine bulmuştum. Şimdi de ben tavsiye ediyorum sizlere.
  0552 791 4566

 • Fatmanur sonuç veren gerçek medyum

  beni bir çok medyum hoca kandırdı. Biraz fazla saf olmamdan dolayı her medyuma inandım. Bunun için kendimi kötü hissediyordum ve kendi rızkımı kendim kaybediyordum. Benim bir dükkanım var ben bu dükkandan son zamanlarda pek kazanamaz oldum. Bunun içinse iyi bir medyumdan yardım almaya karar verdim. Aradan biraz zaman geçti medyum Atlas hoca ile çalışmaya başladım. Atlas hocadan dükkanım için kısmet ve rızk büyüsü yapmasını söyledim. Atlas hocada bu çalışmaların 15 gün süreceğini ve bu sürenin ardından dükkanımda yoluna gireceğini söyledi. Ben daha çok sevinmiştim. Atlas hocaya hocam beni kandırmayın bir çok medyuma güvendim kandırdılar sizde böyle yapmayın dedim. Atlas hocada asla öyle şey olur mu dedi. Bende öyle şey olmaz. Sen rahat ol dedi. 15 günün ardından baktım dükkanımda işliyor benimde önüm açıldı ve rahat bir şekilde nefes alıyordum artık. Sonunda kurtulmuştum bu kötü şeylerden. Allah razı olsun medyum Atlas hocanın sayesinde gerçekten ilk defa bir medyumdan gerçekten yardım aldım.Sizlere tavsiye ediyorum 0536 014 8431

 • Kısmet açma büyüsü yapan en iyi medyum

  Merhaba benim sorunum son zamanlarda kapalı kısmetimin olmasıydı. Hangi eve gitsek de hangi kızı istesek hep bir nedenden kavga ediyor ya da ailesinden kaynaklı sorunlardan dolayı olmuyordu. Artık böyle evlenmek istemiyor hayatı yaşamak dahi istemiyordum. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum Edis hocaya durumumu anlattım. Edis hocada bu kadar dert yapma sabır et sonunda kısmetini açarım o zaman evlenirsin dedi. İlk başlarda inanmak zor olsa da tamam hocam size güveniyorum dedim. Edis hoca kısmet açma büyüsü çalışmasını 12 günde bitirdi ve bu 12 günün ardından ailem bir kız daha istemeye karar verdi. Kızı istediğimiz zaman bu sefer tatlısıyla tuzlusuyla kızı aldık. İnanın çok şaşırmıştım. İlk defa bir evden kızı almıştık. Allah razı olsun Edis hocadan onun sayesinde ben de artık evlenmek üzereyim. 0535 891 8597

 • Etkili papaz büyüsü yaptıranlar

  Öncelikle merhaba arkadaşlar beni medyum hakan dolandırdı. Ben medyum hakanla bir çalışma yapmak istiyordum. Evli bir adamı ayırtmak ve öyle ondan öcümü almak istiyordum ama yapamadı olmadı çünkü beni kandırmış hep. Daha sonra bunu fark edince ben onunla bir daha çalışmadım. Fakat bu sorunu halletmem lazımdı. Bir arkadaşımın daha önce çalıştığı medyum dilha hocadan yardım almaya karar verdim. dilha hocadan bu adamın ayrılmasını ve benim gibi açı çekmesini istiyorum dedim. dilha hocada peki 13 günlük bir çalışmam olacak. Etkili papaz büyüsü çalışması yapacağım ve bu çalışmanın ardından bunlar birbirlerinden nefret edecek ve boşanmak için mahkemeye gidecek dedi. Tamam hocam umarım öyle olur dedim. 13 gün sonra duydum ki bunlar kavga ederek birbirlerine hakaret ederek boşanmaya gitmişler. İkisi de birbirinden nefret ediyor ve yan yana bile durmak istemiyorlar.
  0552 791 4566

 • büyü yapan medyum hoca

  Rızk açtırmak için reha hocadan yardım aldım. Reha hocanın son zamanlarda bir çok insana yardımcı olduğunu ve yardımlarından dolayı reha hocayı herkes met ediyordu. Reha hocaya bu sayede güvenim artmıştı. Reha hocanın sayesinde son zamanlarda dükkanım işlemeye başladı. Reha hocadan aldığım yardımlardan sonra işlerim açıldı kısmetim açıldı ve son zamanlarda işlerim yoluna girdi. 14 günlük bir çalışmanın ardından bu kadar kazancımın artacağını ve işleyeceğini hiç düşünmezdim. Allah razı olsun reha hocadan onun sayesinde şimdi işlerim yoluna girdi. Borçlarım bile kalmadı.

 • Alara - Etkili papaz büyüsü yapan gerçek medyum

  etkili papaz büyüsü yaptırmak isteyenlere medyum edis hocayı tavsiye ederim. arkadaşlar ben yaklaşık 1 ay önce medyum edis hocadan yardım aldım etkili papaz büyüsü yaptırdım. 12 günde sonuç verdi yaptığımız çalışma bu sürede sevdiğim insanı kazandım benden sebepsiz yere ayrılan sevdiğim adamın bana tekrardan geri dönmesi için etkili papaz büyüsü yaptırmıştım. edis hocamın sayesinde 12 günde sevdiğim adamla tekrardan birleştim. sizlerde papaz büyüsü yaptırmak isterseniz uzman medyum edis hocaya danışın derim.

 • Yonca nur dağ - Adet kanı büyüsü yaptıranlar

  adet kanı büyüsü yaptırmak istiyorum bu konuda hangi medyuma güvenebilirim ?

 • Basak erdogan

  Reha hocanın hakkında hiç mi şikayeti yok herkes mi.memnun İnstagram dan baktım yazdım her yerden bakıyorum 1 şikayet bulamıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*