Odkara büyüsü nasıl yapılır

Odkara Büyüsü Kaç Günde Etki Eder

Bilinen en güçlü ve en zor aşk büyülerinden biri olan odkara büyüsü insanların sevdikleri kişileri kendilerine aşık edebilmek için çok güvendikleri işlemlerden biridir. Özellikle kısa zaman içinde kişilerin düşüncelerin de istenen değişimleri sağlaması ile bilinen bu işlemler de başarılı olabilmek için tüm adımların çok dikkatli bir şekilde atılması gerekmektedir. Odkara büyüsü nasıl yapılır veya bu işlemler de hangi yöntemler kullanılır gibi konular hakkında araştırma yapan kişiler medyumların gerçekten de doğru işlemler yapıp yapmadıklarını da hemen anlayabilirler.

Genellikle yapımı 12 gün süren ve bu süre içinde sonuç veren bu işlemler bu sebeple 12 gün büyüsü olarak da anılmaktadır. Medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman bir kağıt veya deri parçasına insanların isimlerini yazarak bir üçgen içine alırlar. Daha sonra bu üçgenin uçlarına yardım almak istedikleri hüddamların isimlerini yazarlar. Bu hüddamlar çok güçlüdür ve kontrol altına tutulmaları inanılmaz zordur.

Bu sebeple her adım çok dikkatli bir şekilde atılmalıdır. Aynı zamanda risk almamak için daha önce de bu işlemleri yapmış olan kişilerin kapıları çalınmalıdır. Bu tarz işlemler hem zordur hem de ciddi riskler içermektedir. Yapılan her hatanın bedeli çok ciddi olabileceği için ne olursa olsun risk almadan hareket edip sabırlı bir şekilde istenen sonucun alınması beklenmelidir. Odkara büyüsü nasıl yapılır sorusundan önce ise bu işlemleri kimin yapabildiği bilinmelidir.

1 Yorum

  • Buket tunç

    bu siye keşke en başından karşıma çıksaydı ben iki hocaya paramı kaptırdım bana odkara büyüsü yapacaklar diye iki tane hocaya paramı gönderdim ne işim oldu ne de geri dönüş yapan oldu. Odkara büyüsü yaptırmak için araştırma yaparken en sonun bu site karşıma çıktı medyum edis hakkında yapılan yorumları okudukça kendisiyle biran önce çalışmak istedim fakat korkuyordum en sonunda aradım kendisini konuştuk bu konuşmada bana oldukça güven verdi bende kendisine güvenerek odkara büyüsü için ödememi gerçekleştirdim. 14 gün boyunca bekledim sabrettim bu verilen sürenin bitmesiyle sonuç görmem bir oldu odkara büyüsü sevgililer arasında gerçekten çok etkili oluyormuş ben bu çalışmayı sevgilime yaptırdım kızın gözü benden başkasını görmüyor biraz maliyetli oldu ama olsun sevdiğim kıza kavuştum gerisinin bir önemi yok medyum edis hocama teşekkür ederim sağ olsun bana yardımcı oldu 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*