Kilit büyüsü

Kilit büyüsü

Kilit Büyüsü Nasıl Bozulur

Kilit büyüsü
Kilit büyüsü

Kilit büyüsü işlemleri insanları belli konular da engellemek ve hareketlerine veya konuşmalarına sınır getirebilmek amacı ile yapılır. Çok farklı konular da insanlara zarar verebilen bu işlemler genellikle yapılış amacı ile anılır. En çok bilinen isimleri ile erkeklik bağlama büyüsü, dil bağlama büyüsü veya göz bağlama büyüsü isimleri ile tanınan bu işlemler de medyumlar kullandıkları özel teknikler ve tılsımlı sözler ile harekete geçirdikleri enerjileri yardımı ile istedikleri kişilerin üzerin de istedikleri etkileri oluştururlar.

Kısa zaman içinde sonuç veren bu işlemler de tüm adımların bilinçli bir şekilde atılması ve hiçbir zaman risk alınmaması gerekir. Çünkü bu tarz işlemlerden sonra ortaya çıkan enerjiler çok güçlü ve aynı zamanda kontrol altına tutulması deneyim isteyen enerjilerdir. Bu sebeple bu tarz işlemler için mutlaka kendileri kanıtlamış olan güvenilir ve gerçek medyumlar ile çalışmak gerekir.

Aynı zamanda isminden de belli olduğu gibi bu işlemler de bazı medyumlar gerçek kilitler de kullanabilirler. Üzerine tılsımlı sözler ve insanların isimleri okunan kilitler özel işlemlerden sonra kilitlenir ve anahtarları imha edilir. Son olarak bu kilitler gizli bir yere saklanır ve saklı kaldıkları süre boyunca insanların istenen şekilde sıkıntılar çekmeler sağlanır. Bugüne kadar birçok medyum bu işlemler ile amaçlarına ulaşmayı başarmış ve insanlara farklı konular da maddi veya manevi anlamda sorun yaşatabilmişlerdir.

Bilinçsiz bir şekilde yapıldığı zaman konu ile alakası olan herkes için çok ciddi sorunlara neden olabilen bu işlemler de asla risk almamak ve aynı zamanda tüm adımları sadece uzman medyumların verdikleri bilgilere göre atmak gerekmektedir. Tüm bunların yanında kilit büyüsü etkisine giren kişilerin durumları yakından takip edilmeli ve olumsuz bir durum yaşandığı zaman mutlaka gerekli müdahaleler yapılmalıdır.

2 yorum

  • Filiz cansever

    merhaba ben filiz İstanbul da yaşıyorum 1 çocuk annesiyim eşimle tartışmalar sonucunda beni bırakıp gideli aylar oldu ama ben eşimi çok seviyorum tek amacım evine geri dönmesiydi bunun için elimden ne geldiyse yaptım ama hiç bir şey değişmedi. Bir arkadaşıma durumu anlattım oda bana büyüler ile bu işi hal edebileceğimi söyledi bana bende medyum hoca bakınırken edis hoca ile tanıştım durumumu söyledim kendisine ricada bulundum bana yardımcı olması için sağ olsun bana çok yardımcı oldu. 15 gün süre ile yaptığı çalışmalar sayesinde eşim tekrardan evine geri döndü bu mutluluğumu edis hocaya borçluyum kendisini çok defa aradım ama biraz sabırsız bir insanım kendisine de durumu izah ettim edis hocanın emeği bende çok ömür boyu unutmam bana yaptığı bu iyiliği onun sayesinde eşimle aram düzeldi. 0535 891 8597

  • beritan

    Reha hocamla çalışıp güzel sonuçlar aldığım için sizlere de vesile olmak için yazmak istedim. Benim bir çok psikolojik sorunlarım vardı tedaviler olumlu geçmiyordu çocuklarıma zarar veriyordum evliliğim bitecekti. Ne yaptıysak çare olmadı. Teyzemin tavsiyesi üzerine Medyum Reha hocamı araştırdım sonra çalışmaya karar verip iletişime geçtim. Durumu anlattım yardımcı olmasını istedim. Allah bin kere razı olsun bana çok yardımcı. Bana bakıp yapıp geri dönüş sağladı 14 gün işlem süresi verdi bekle dedi. Hocamın bana dediklerini aynen yaptım. Şimdi çok şükür eskisinden çok daha iyiyim bir sıkıntım yok. Çocuklarımla eşimle de her şey çok güzel. Reha hocamın ellerine sağlık. Allah bin kere razı olsun ondan o olmasaydı ne yapardım bilmiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*