Kaşık büyüsü

Kaşık Büyüsü Nedir

Size kaşık büyüsü işlemleri hakkında yardımcı olacak birçok medyum vardır ancak bu kişiler hakkında gerekli araştırmaları kesinlikle doğru bir şekilde yapmalısınız. Çünkü medyumlar ne kadar deneyimli olurlarsa olsunlar aslında bu işlemler hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıt vermekte zorlanabilirler. Bu sebeple siz bir kaynak ile yetinmeden birçok farklı kaynak veya kişiden bilgi almaya çalışmalısınız. Kaşık büyüsü bir kara büyüdür ve amacı insanların ciddi sıkıntılar çekmelerini sağlamaktır. Bu sıkıntılar fiziksel olabildiği gibi aynı zamanda psikolojik de olabilir.

Bu sebeple çok dikkatli olmalı ve kesinlikle kendilerini kanıtlamış olan gerçek medyumların kapılarını çaldığınızdan emim olmalısınız. Kendine özel tılsımlı sözleri olan bu işlemler de medyumların çok dikkatli olmaları gerekir. Okunacak olan bu sözlerin çok dikkatli bir şekilde okunması ve aynı zamanda sonuçların da her zaman yakından takip edilmesi gerekir. Bu işlemleri yapmadan önce çok çok iyi düşünmelisiniz çünkü etki altına girecek olan kişilerin çekecekleri sıkıntılar tahmin ettiğinizden çok daha güçlü olabilir.

Kaşık Büyüsü Ne İşe Yarar

Kaşık büyüsünün etkisine giren bir kişi gördüğünüz zaman bu işlemleri yapmadan önce neden iki defa düşünmeniz gerektiğini en iyi şekilde anlayabilirsiniz. Gerçekten de çok ciddi etkileri olabilen bu işlemlerden sonra yaşanan sorunların ne kadar süreceği tamamen medyumların kullandıkları tekniklere ve aynı zamanda etki altına alınan kişilerin sahip oldukları kişisel enerjilerin güçlerine bağlı olarak değişebilir.

Bugüne kadar en çok yapılan kara büyülerden biri olan ve aynı zamanda medyumların da yaparken çok zorlandıkları bu işlemler de çok basit bir şekilde temin edilebilecek iki adet kaşık ve bir kefen parçası yeterlidir. Ancak bu işlemleri yaptıran kişilerin de fiziki olarak emek vermesi gerekebilir. Çünkü bu kefen parçalarının mutlaka o kişiler tarafından bir mezardan ve üstelik gece yarısı alınması gerekir. Eğer o kişiler bunu yapmazlarsa o zaman istenen sonucun ortaya çıkması çok zor olacaktır. Medyumlar kendilerine gelen kaşık büyüsü taleplerin de insanlara gerekli tüm bilgileri verip kararlarını vermeden bir kez daha düşünmelerini önermelidirler.

1 Yorum

  • seda yılmaz

    kaşık büyüsü yaptırma isterken bir kaç medyum tarafından mağdur oldum verdiğim paralar zoruma gitmedi ama zamanımı çalmaları zoruma çok gitti olmayacak deseler başka kişilere yöneleceğim ama onuda yapmadılar Allah’ından bulsunlar. Her neyse giden gitti o yüzden önüme bakmak zorundaydım kaşık büyüsü için medyum aramalarına devam ettim en sonunda edis hocayı buldum tavsiyeler yorumlar sayesinde kendisine ulaşabildim kaşık büyüsü için konuştuk fiyat konusunda anlaştık bir kaç gün sonra parayı toparladım gönderdim işleme başladık. 15 günün sonunda eşimde ciddi değişmeler olmaya başladı gözle görülür bir şekilde eski eşim gitmiş yerine tam istediğim gibi biri gelmişti edis hocamın emeklerinden dolayı kendisine teşekkür eder herkese tavsiye ederim kendisini. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*