Kara büyü nedir nasıl yapılır

Kara büyü nedir nasıl yapılır

Kara Büyü Kaç Günde Tutar

Kara büyü nedir nasıl yapılır
Kara büyü nedir nasıl yapılır

İnsanların çok ciddi sorunlar yaşamalarına neden olabilen ve tahmin edilenden çok daha ciddi etkileri olabilen kara büyüler her zaman için insanların uzak durmak istedikleri önemli işlemlerdir. Her medyumun yapamadığı bu işlemler çok dikkatli bir şekilde yapılmalı ve kesinlikle bu işlemler hakkında risk alınmamalıdır. Kara büyü nedir nasıl yapılır veya bu işlemleri kimler yapabilir gibi soruların yanıtlarını bularak kısa zaman içinde amaçlarına ulaşabilen insanlar hangi amaçla olursa olsun bu işlemleri en güvenilir medyumlardan yardım alarak kullanabilirler.

Bu tarz işlemlerin etkileri çok güçlüdür ve kesinlikle tüm adımların bilinçli bir şekilde atılması gerekir. Yapılan işlemler de kullanılan teknikler veya nesneler kimi zaman insanların dehşet içinde bırakıp korkmalarına neden olabilir. Bu sebeple bu işlemleri kullanmak isteyen kişilerin her zaman iki defa düşünmeleri gerekir. Kara büyüler içinde birçok farklı büyü işlemini barındıran geniş bir alandır.

Özellikle papaz büyüsü işlemlerinin çok eski zamanlardan bu yana bilinen ve tüm büyü dünyası içinde en ciddi işlemler olarak bilinmesi sebebi ile kara büyülere karşı da çok ciddi bir ilgi bulunmaktadır. Mesleklerin de önemli bir noktaya gelen ve ancak çok ciddi emekler verip doğuştan gelen yeteneklere sahip olabilen medyumların yapabildikleri kara büyüler günümüzde de yapılsa bile artık bu tarz işlemler yapabilen medyumların sayıları çok azdır.

Bu işlemler de kimi zaman ceset parçaları veya kan damlaları kullanabilen medyumlar kimi zaman ise çok daha basit nesneler ile bu işlemleri yapabilirler. Ancak yine de bu işlemleri denemek isteyen kişilerin öncelikle kara büyü nedir nasıl yapılır ve benzeri sorular ile yola çıkarak hem doğru medyumları seçmeleri hem de kararlarını kendilerinden emin bir şekilde vermeleri gerekmektedir.

1 Yorum

  • fatih tezcan

    giden sevgiliyi geri getirme büyüsü için benim tercihim medyum edis hoca oldu. Sevdiğim kadının beni terk edip gitmesinden sonra her şey daha da kötüye gitmeye başladı bu nedenle de sevgilimin bana geri dönmesini istiyordum. İyi araştırma sonucunda edis hocayı tavsiyeler üzerine bulmuştum bilgilerimi gönderdim kendisine bakımlar yaptı bana. Bakım sonucu işimin olacağını ve ermeni büyüsü yapacağını söyledi. çalışmalar için ödememi yaptıktan sonra işlemlere başladık 15 gün boyunca iletişim halinde kaldık her aradığımda ulaştım kendisine çalışmalar bittikten sonra sevdiğim kız tekrardan bana geri döndü bana bağlandı benden başkasını gözü görmüyor şuanda. Mutluluktan ne yapacağını şaşırıyor insan bir anda sonucu görünce edis hocam siz bana bu mutluluğu yaşattınız ya Allah sizden bin kez razı olsun hocam saygılar sevgiler hocamın numarası 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*