İstanbul da en iyi medyumlar

İstanbul da en iyi medyumlar

İstanbul En İyi Medyumlar Kimler

İstanbul da en iyi medyumlar
İstanbul da en iyi medyumlar

Yaptıkları araştırmalar ile İstanbul’da en iyi medyumların kimler olduğunu öğrenmek isteyen kişiler öncelikle bu bilgileri doğru ve güvenilir kaynaklardan aldıklarından emin olmalıdırlar. Bugüne kadar yaptıkları özel ve başarılı işlemler ile insanların güvenlerini kazanmayı bilmiş olan bu kişiler özellikle sahip oldukları deneyimler ile her türlü medyumluk işlemini büyük bir başarı ile tamamlayabilmektedirler.

Birçok kişi medyumların yaptıkları gizemli işlemleri tam olarak bilmemekte ve bu işlemleri nasıl yaptıklarına sürekli olarak şaşırmaktadırlar. Bunun sebebi ise bu mesleğin ve bu meslekte yapılan işlemlerin kesinlikle günlük hayatta karşılaşılması mümkün olmayan işlemler olmasıdır.

Gelen her türlü talebi kısa zaman içinde karşılamak zorunda olan bu kişiler bu sayede hem insanların kendilerine karşı olan güvenlerini hem de mesleklerinin itibarlarını arttırabilmektedirler. Tavsiye edilen İstanbul medyumları ile çalışarak kendilerini güvende altına almak isteyen kişiler özellikle bu medyumların daha önce yaptıkları olumlu işlemler hakkında yapılan yorumları okudukları zaman çok daha net kararlar verebilmektedirler.

Kendileri ile çalışmak isteyen kişilere hem meslekleri hem de yapacakları işlemler hakkında gerekli tüm bilgileri vermeleri gereken medyumlar hiçbir zaman için insanların taleplerine saygısız bir şekilde yaklaşmamalı ve kendilerinin tüm taleplerini can kulağı ile dinlemelidirler. Yaptıkları işlemler de çok ilginç teknikler veya çok ilginç nesneler kullanabilen bu kişiler mesleklerinin tüm inceliklerini tam olarak yerine getirmelidirler.

Bilindiği gibi bu meslek yüzlerce yıldan bu yana çok farklı işlemlerin yapıldığı ve aynı zamanda sıradan insanların kesinlikle yapamadıkları işlemlerin yapıldığı özel bir meslektir. Özellikle bu meslek için eğitim alacak bir okul olmaması ve aynı zamanda bilinmesi gereken birçok farklı konu olması sebebi ile insanlar başarılı bir medyum olabilmek için çok ciddi emekler vermek zorunda kalabilmektedirler.

Ancak ne olursa olsun yüzlerce yıldan bu yana var olan bu meslekte başarılı olan medyumlar nerede yaşarlarsa yaşasınlar insanlardan çok ciddi bir şekilde ilgi görmüşlerdir. Özellikle günümüzün en başarılı medyumları arasında yer alan gerçek İstanbul medyumları da mesleklerini en iyi şekilde temsil edip gelen her türlü talebi kısa zaman içinde yerine getirebilmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Herkesin güven içinde hizmet alabileceği ve her türlü amaçlarına kısa zaman içinde ulaşabilecekleri bu kişiler meslekleri hakkında kendilerine gelen talepleri karşılamak için gerekli her türlü bilgi ve birikime sahiptirler. Bu sebeple güvenilir medyumluk hizmetleri almak isteyen kişiler diledikleri zaman İstanbul’da en iyi medyumları yorumlarını okuyarak kendilerine ulaşabilirler.

6 yorum

 • Ceyda İstanbul en iyi medyum hoca

  Ben ceyda İngiltere’de yaşıyorum. Sevdiğim adam ile ayrılmıştık. Çaresiz bir şekilde bana geri dönmesini umut ediyordum. Fakat istediğim olmadı çünkü aylar geçti o bana dönmeyi bırak yazı bile yazmaz oldu. Bu durumu bilen kız arkadaşlarımdan birisi bana bir medyum araştırdığını ve bana yardımcı olacağını söyledi. Bunun üzerine bende verdiği telefon numarasını arayarak medyum edis hocadan yardım istedim. Edis hocaya durumu anlattım. Erkek arkadaşımla ayrıldığımızı fakat bir türlü geri dönmediğini onu çok özlediğimi ve onu çok sevdiğimi de söyledim. Bunun üzerine edis hocam bana bir söz verdi ve 12 gün içinde bana geri getireceğini söyledi. Bende bu sözün üzerine edis hocama çok güveniyordum. Çalışmalara ertesi sabah başladık ve edis hoca ile sürekli irtibat halindeydim. Bunun üzerine 11.gün de erkek arkadaşım bana geri döndü ve ellerinde çiçekler ile özür dilemeye başladı. Onu affettim ama bir daha gitmemesi için de söz nişan yapmaya karar verdik. Ciddi olduğumuzu kanıtlamak istiyorduk herkese. 0535 891 8597

 • Fuat

  Nişan yapacakken nişanlımın beni terk etmesinden sonra bir adama kaçması aklımı yitirmek üzereydim. Ben bunu hak edecek ne yaptım neden böyle şeyleri yaşıyordum. Daha fazla dayanamadım ve bu durumda kendimi suçlamaya başladım. Bunun üzerine herkes beni teselli ediyor ama ben hala o durumu yediremiyordum kendime ve kötü şeyler düşünmeye başlıyordum. Artık kendimi kontrol etmekte zorlanıyordum derken bir arkadaşım bir hocadan bahsetti ve bu hoca ile bunu konuşarak çözeceğimi söyledi. İlk başta hadi lan oradan bu hoca kim bana ne yapabilecek dedim. Oda böyle büyük konuşma bir ara konuş derdini anlat dedi. Bende aklıma takıldı kendisini ertesi sabah aradım ve atlas hocayı durumu anlattım nişan yapacakken kız arkadaşımın beni terk etmesinden sonra bir adamla kaçması bunu yediremiyorum kendime hocam ne olur bana da bir yardımcı olun. Atlas hocamda geri getirmemi istersen sana aşık ta ederim sana bağlarım yanından hiç ayrılmaz ve ailesi de senin için ellerinden geleni yapar deyince bende olur hocam siz yapın ne kadar sürecek dediğimde ise bana etkili bir papaz büyüsü çalışması yapacağını ve bu çalışmanın 15 gün sürecek ama kesin bir sonuç alırız merak etme dedi. Bende 15. gün boyunca beklemeye razı geldim ve beklemeye başladım. Bu süreçte annesini ailesini kızı ikna edecekti. Ben beklerken birden bire kız bana geri döndü ve bu durumu ailesi de desteklemeye başladı. İlk başlarda inanamadım ve şaşkındım ama sonrasında gerçekten sonuç alınca gözlerime inanamadım. Geçmişi unuttuk ve şimdilerde nişanlımla aramız iyi ve nişan yapmak üzereyim. 0536 014 8431

 • Deniz İstanbul da güvenilir medyumlar

  Ablamın nişanı atmasından sonra ailem onun üzerine çok baskı yapmaya başladı. Ben de bu duruma daha fazla dayanamadım ve medyum araştırmaya başladım. İyi bir medyum bulmak için 2 gün boyunca araştırdım ve sonunda medyum dilha hocanın sonuçlarını ve yorumlarını görünce onunla çalışmaya karar verdim. Dilha hoca ile konuştum ve ailemin ablamı bunaltmasından sıkıldığımı ve onu kendi haline bırakmasını söyledim. Dİlha hocamda bu çalışmayı yapacağın ve 7 gün içinde ablamı kurtaracağını söyledi. Ben de bu sırada ablama yakın olmaya çalışıyorum ve onu üzdükleri zaman onu teselli etmeye çalışıyordum. Çalışmalar bitti ve sonrasında ise ailemde ablama destek olmaya başladı ve ablam çok şaşırdı birden bire nasıl oldu filan demeye başladı bende abla ailen sonuçta seni atamaz seni dövemez diyerek teselli ettim. Şimdi ailem ile birlikte ablamı destekliyorduk. 0552 791 4566

  • nazlı

   deniz bacım benimde erkek arkadaşım nişan attı çaresiz bir şekilde kaldım öyle hoca hoca geziyorum ama hala sonuç almış değilim kimisi 30 kimisi 40 gün bekletti ama ne çare sonuç yok. bende artık çok yoruldum ve bu yüzden medyum dilha hocama güvenmek istiyorum. Sizce kendisi ile çalışmalı mıyım ? kesin sonuç alır mıyım. ?

   • elmas

    nazlı hanım siz kiminle çalıştınız ? dolandırıldınız belki benim şuanda çalıştığım kişi o dur ? umarım o değildir 30 gündür bekliyorum bir şey değişmedi hiç 🙁

    • nazlı

     medyum afra ile çalıştım dolandırdı beni en sonunda medyum dilha hoca ile çalışmaya karar verdim. Bakalım ona güvendim çalışmalara başladım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*