Gerçek medyum hoca

Gerçek medyum hoca

Gerçek Medyum Hoca

Gerçek medyum hoca
Gerçek medyum hoca

Bilindiği gibi gerçek medyum hocalar her zaman için insanların çalışmak istedikleri ve birçok farklı konu hakkında talepler de bulundukları kişilerdir. Özellikle yaptıkları özel işlemler ile her zaman için toplum içinde farklı bir yere sahip olmaları ve aynı zamanda sürekli olarak yeni konular hakkında talepler almaları da bu kişilerin çok özel kişiler olmalarını sağlamıştır.

Birçok kişi medyumlardan alacakları yardımlar ile birçok sorunlarına kalıcı çözümler bulacaklarını bilmektedirler. Bu sebeple medyumlar çok eski zamanlar da olduğu gibi günümüzde de çok ciddi bir şekilde ilgi görmektedirler. Bu kişilerin yaptıkları işlemler her zaman için sıradan insanların ilgilerini çekmekte ve aynı zamanda bu kişileri şaşkınlık içinde bırakmaktadır.

Çünkü medyumlar sahip oldukları gizemli bilgileri veya yetenekleri ile genellikle manevi enerjileri harekete geçirmekte ve aynı zamanda en olmaz denilen işlemlerin dahi kısa zaman içinde yapılmasına olanak tanımaktadır. Ancak medyum olmak sanıldığı kadar kolay değildir.

Yani bir kişi ben medyum olmak istiyorum dediğin de medyum olabilmesi neredeyse mümkün değildir. Bu sebeple birçok kişi bu alanda bir meslek sahibi olmak isterken çoğu zaman hayal kırıklığı ile karşılaşmaktadır. Bu alanda hizmet almak isteyen kişiler seçtikleri medyumların kendileri için doğru seçimler olup olmadığını araştırırken kesinlikle nelere dikkat etmeleri gerektiğini bilmeli ve aynı zamanda daha önce bu alanda elde ettikleri güven seviyesini de araştırmalıdırlar.

Ancak bu şekilde en doğru medyum seçimleri yapılabilmektedir. Her zaman için gerçek medyum hocalardan biri olmak isteyen kişiler kendilerini birçok farklı konu hakkında tam olarak geliştirmeli ve hiçbir zaman bu çalışmalarından taviz vermemelidirler. Bu alanda gerekli emekleri vermiş olan kişiler kısa zaman içinde mesleklerinin en önemli ve en seçkin kişileri arasında yer alabilmektedirler.

21 yorum

 • Sonuç veren gerçek medyumlar

  merhaba arkadaşlar ben 24 yaşındayım bir çocukla görüşmeye başladım kendisi doğulu aşırı derece de kıskanç olduğu için ayrıldım ama bu çocuk başıma bela oldu beni arayıp tehditler ediyor evimin önünden geçip göz dağı veriyordu beni kaçıracağını ya benimle olursun yada seni öldürürüm diye mesajlar atıyordu. artık korkuyla yaşıyordum. bu durumu arkadaşlarımda biliyordu yanımda olan herkese zarar veriyordu.bende artık mecburiyetten medyum arayışına girdim ve medyumlar sitesinde medyum edis hocaya yapılan yorumlarda yaptığı işlemlerin çok etkili olduğu yazıyordu.bende kendisine ulaştım ve başımdaki belayı anlattım. kendisi beni sakinleştirdi. konuştu ve bana bakım yaptı 12 günlük çalışma sonucunda bu bela olan çocuk benden uzaklaştı. arkadaşlarım bile dalga geçti belalın nereye kayboldu diye. bu kadar kolay olabileceğini ummazdım gerçekten edis hocam Allah sizden razı olsun sayenizde kabuslarım bitti.o çocuktan kurtuldum. sokağa çıkarken korkuyordum ama hepsi geride kaldı Allah sizden razı olsun Allah ne muradınız varsa versin emeğinize sağlık hocam.. 0535 891 8597

 • Ahmetcan

  Selam ben kendi iş yerim için bir rızk büyüsü yaptırmak istiyordum. Fakat sürekli olarak kandırılıp durdum. Her seferinde bana olmadı diyerek yalan söylediler. Sürekli beni dolandırdılar. Bunların yüzünden bütün medyum hocalarına karşı kendimi aptal yerine koymuş gibi hissediyordum.Artık bütün hocalara karşı güvensizlik içerisindeydim. Karşıma çıkan yorumları ve sonuçları okuduktan sonra Medyum Eyüpensar hocaya karşı bir güven sorunu yaşamadım. Eyüpensar hocayı arayarak hocam işlerim kötüye gidiyor ne olur bana bir yardımcı olun. Kimi aradıysam kandırdılar her seferinde olmadı diyerek beni yarı yolda bıraktılar. Ne olur sizde kandırmayın yardımcı olun dedim. Eyüpensar hocada sakinleş önce ve sabırlı ol ben sana yardımcı olacağım. Sana Rızk büyüsü için bir çalışma yapacağım ve 14 gün sonunda her şeyin düzene girecek dedi. Eyüpensar hocaya umarım hocam bekliyorum. Ne olur inşallah her şey düzene girer de dertlerimden kurtulurum dedim. Aradan 14 gün geçti. Her şey sanki yeniden başlıyordu. Öyle güzel işlerim gitmeye başladı ki anlatamazdım. Ailemde bende bu durum karşısında çok mutluyduk. Allah razı olsun Eyüpensar hocadan..

 • Özkan

  sürekli olarak dolandırıldım. Artık gerçek bir medyum ile çalışmak istiyorum. Arkadaşlar Bana yardımcı olun ne olur. Güvenilir ve gerçek bir medyuma ihtiyacım var.

  • Furkan köksal - Güvenilir gerçek medyum tavsiye

   Özkan ben de senin gibi gerçek medyum ararken bir çok medyumların mağduriyetine uğradım ve dolandırıldım. gerçek güvenilir medyum ararken medyum edis hocanın yorumlarına denk gelerek kendisiyle tanıştım. aşk ve bağlama büyüsü yaptırdım kendisine benden ayrılan sevgilim için 12 günde sonuç aldım. özkan çalışmak istersen medyum edis hocayı tavsiye ederim sana.

   • Bülent

    bende tavsiyeler üzerine medyum edis hocayla işlemler yaptırıyorum 2 gün oldu çalışmaya başlayalı inşallah bende herkes gibi sonuç alırım ve burada güzel bir yorum paylaşırım inşallah.

    • Yüksel Döndü

     Bülent kardeşim edis hocadan sonuç alırsan burada paylaşır mısın?

    • Ozl3m

     Bülent bey benimle iletişime geçebilir misiniz medyum hakkında

 • Gerçek güvenilir medyum hocalar

  Ben Ali Yurt dışında yaşıyorum yaşım 38 bundan 3 sene önce karım tarafından terk edildim. Aylarca senelerce uğraşmama rağmen beni affetmiyor ve aynı zamanda görüşmek istemiyordu. Bu beni daha da kötüye itiyordu. Aklım bazen çıkacak gibiydi. 2 tane evladım var ortada babasız kalmasın dedikçe eski eşim benden uzaklaşıyordu. Çocukların sağlığı bozulacak ondan korkuyordum artık. Bir gün dayanamadım bir medyum hoca aramaya başladım. Aralarında en iyi medyum hoca hangisiyse onunla çalışacaktım. 6 yada 7 gün sonra aramalarımın sonucunda Medyum Atlas hoca ile çalışmaya karar verdim. Aslına bakarsanız medyum hocalarına pek inanmıyorum. O zamanda da inanmadım. Neyse Atlas hocaya eşimden durumdan söz ettim. Her şeyi anlattım. Atlas hoca eşim için Etkili bir Ermeni büyüsü yapacağını kesin sonucu ise 14 gün sonra alırız demişti. Bende merakla atlas hocayı dinlemeye başladım sonunda kabul etmiştim. Atlas hocayla çalışmalara başladık. Aradan 7 gün geçti çalışması bitmişti. Atlas hoca şimdi sadece geri kaldı beklemek dedi.Tamam diyerek eşimden bir haber gelmesini beklemeye başladım. Ben beklerken bir hafta daha geçti aradan tam 14 gün olduydu. Baktım bir şey sonuç filan her şey aynı derken akşama eşim çocuklarım ile kapıma gelmişti. İnanın o anki heyecanım nasıl anlatamazdım. İlk defa bir medyum hocasından yardım almıştım. Aldığım yardım ise mutlu sonuçlanmıştı. Allah’a şükürler olsun Medyum atlas hocanın sayesinde yuvamı tekrar bir araya getirdik. 0536 014 8431

 • Geri getirme büyüsü yapan uzman medyum reha

  Adım Ahmet benim sorunum eşim evi terk etti. Son zamanlarda kavga ediyorum tartışıyorum diye 3 çocukla ile beni ortada bıraktı. 12 senelik evliyim bunca zaman böyle şey görmedim ama son zamanlarda biraz tozunu kaçırmış olmalıyım. Karı evden gitti. Ben de 3 çocukla kaldım öyle ne yapacağımı da pek bilmem. Arkadaşım aradı bir hoca varmış onunla konuş gideni geri getirme mi ne yapıyormuş dedi. Bende tamam olur numarasını at dedim. Biraz zaman sonra hocayı aradım.Ben medyum reha hoca buyurun sorununuz ne, hocam gideni geri getirme çalışması yapıyormuşsunuz arkadaşım söyledi. Ben de yaptırmak istiyorum 12 senelik evliyim eşimi kaybetmek istemiyorum, yaptık bir eşeklik karıdan olmayalım. 3 çocukla ortada kalmayayım bu yaştan sonra dedim. Tamam acele etmeyin siz ben geri getiririm 13 gün sonra dedi. Tamam hoca efendi bekliyorum dedim. 13 gün sonra baktım benim karı arıyor gel beni al çocuklarımı özledim diye. Alla alla bu kadar çabuk mu etki ediyor dedim. Neyse gittim karıyı almaya ondan sonra karıya bir fiske dahi atmadım. Allah razı olsun reha hocanın sayesinde oldu her şey 0538 714 2065

 • Süryani büyüsü

  İkna etme büyüsü için medyum atlas hocadan yardım aldım. Benim adım Ayşenur beni ailem vermiyor 3 senedir görüştüğüm erkek arkadaşıma bir türlü vermeyi kabul etmiyor ikna olmuyorlar. Bundan dolayı iyi bir medyum
  araştırırken araştırmalarımın sonucunda medyum atlas hocaya ulaştım. Atlas hocadan aileme ikna olmaları ve bizleri kabullenmeleri için bir çalışma yapmasını söyledim. Atlas hocada aileme Süryani büyüsü yapacağını ve bundan sonra istediğim şeylerde ikna olacağını söyledi. 2 haftalık bir çalışmanın ardından ailem ikna olmuştu ve bende sevdiğim adama kavuştum. Allah razı olsun atlas hocadan onun sayesinde ailem ikna oldu ve evleniyordum.

 • kısa sürede büyü yapan medyum hocalar

  Bende atlas hocayla çalışıp kesin sonucu aldıktan sonra burada sizlere söylemek istedim. Atlas hocadan önce bir çok medyuma bakım yaptırdım ama hepsi beni dolandırmaya çalıştı. Bu yüzden iyi bir medyuma rastlayamadım. Bir zaman sonra karşıma çıkan sonuçlardan sonra medyum atlas hocayla çalışmak istedim. Atlas hocadan alacağım yardım sayesinde belki hayatım daha iyiye gidebilirdi. Benim sorunum eşim sürekli olarak bana bağırıyor azarlıyor ve küfür ediyor. Bu durumdan rahatsız oldum ve kendisiyle konuşmaya çalıştım ama yine de olmadı. Oysa severek evlendik biz birbirimizi böyle olmasını hiç istemiyordum. Atlas hocadan eşimi bana bağlamasını ve deli divane aşık etmesini söyledim. Atlas hocada 12 gün içinde bunu yapacağını ve eşimin bana aşık olacağını söyledi. 12 gün sonrasında eşim bana bağırmak değil bir kötü söz dahi söylemiyordu. Bende fark ettim atlas hocanın yaptığı çalışma sonuç vermişti. Artık bana daha yakın ve ilgili davranıyor beni çok seviyordu.

  • Ferudun

   Dostum atlas hocayla çalışmak istiyorum ve ona nasıl ulaşırım.? bu konuda bana yardımcı olursan eğer bende kesin bir sonuç almak isterim. Yuvamı kurtarmak için atlas hocaya ulaşmam gerekiyor.

 • kısmet ve rızk açma büyüsü yapan medyum reha

  Sizlerin tavsiyeleri üzerine bende medyum reha hocayla çalıştım. Arkadaşlar geçen hafta başıma gelen bir olaydan sonra reha hocadan yardım almak zorundaydım. Bunun üzerine hocayı arayıp durumumu anlattım. İş yerim sebepsiz yere zarar ediyor sürekli olarak kötü duruma düşüyor. Böyle bir durumun bir hafta içinde olması çok garipti. Bu işin içinde bir iş olduğu belliydi. Bende reha hocadan bu duruma bakmasını ve bir şeylerin olduğundan şüphelendiğimi söyledim. bakarken dükkanın üzerinde bir büyü olduğunu ve bu büyünün etkilerinden dolayı olduğunu söyledi. İlk başta korktum kim nasıl yapar böyle bir şeyi diye ama daha sonrasında reha hocadan bozmasını ve dükkanın eski bereketine kavuşmasını söyledim. rızk büyüsü ve kısmet açma büyüsü çalışmasından sonra dükkanım eski haline dönermiş öyle söyledi. 12 gün sonrasında dükkanım tekrar işlemeye ve çalışmaya başladı. Reha hocaya o zaman güvenmeye ve inanmaya başladım. Kesin sonucu da alınca her şey çok güzel olmaya başladı.
  0538 714 2065

 • bağlama büyüsü yapan en iyi medyum

  Bana ve eşime yapılan bir çalışmayı medyum edis hoca sayesinde bozduk. Edis hoca olmasaydı belki şimdi ayrılmıştık. Edis hocanın bu yaptığı bakım çalışması ve daha sonralarında ise büyü bozma çalışması sonucunda beni ve eşimi bu dertten kurtardı. İlk başlarda inanmıyorduk bu olaya ama daha sonra bir kaç komşum da aynı sorundan yardım alınca bende edis hocadan aldığım yardımlardan sonra fark ettim. Bize büyü yapan kimdir necidir bilmiyorum ama yuvamızı yıkamadılar. Eşim bana ben eşime bağlandık tekrardan sımsıkı tutulduk. Hatta bağlama büyüsü de yaptırdım. Edis hocanın sayesinde 11 gün sonrasında eşim bana bağlandı tamamen.

 • Aşk büyüsü sonuç alanlar

  Sürekli olarak bir mekana gidip orada çalışan bir kıza bakıp duruyordum. İster istemez kızdan hoşlanmaya başladım.Bunun için ne yapacağımı bilmiyordum. Kıza bir çok kez açıldım fakat hepsinde ters tepti. En sonunda konuşmaya devam etmek istedim. Beni azarladı bundan dolayı kızla konuşmamaya başladım. Bu yüzden bazen mekana gitmiyor hatta oraya uğramıyordum. Bir gün aklıma medyum hocaları geldi ve bende medyum araştırmaya başladım. Bir çok insan medyumdan yardım almış bende almalıydım. Medyum edis hocadan yardım alacaktım. Edis hocaya durumu anlattım ve bana bir yol göstermesini istedim. Edis hocadan kızı bana aşık etmesini ve beni çok sevmesini istedim. Edis hocada 12 günlük bir çalışmadan sonra kız sana bağlanacak ve istediğin her şeyi yapabilirsin dedi. Bende biraz daha bekledim ve daha sonra mekana gitmeye başladım. Bu mekana gidince kız beni görünce hemen koşarak ilgilenmeye ve gülücükler saçmaya başladı. Bu durum benim hoşuma gitmeye başladı. Bir kaç hafta sonra kızın telefonunu alarak konuşmaya başladık. Şimdilerde mutlu bir birlikteliğimiz vardı.
  medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

 • etkili bağlama büyüsü yapan medyumlar

  Mahalledeki hoşlandığım kız son zamanlarda bir başkasıyla çıkmaya başladı. Bu durumu bilen arkadaşlarım beni teselli etmeye çalışsa da ben teselli olmuyor hala öfkeliydim. Bunun üzerine kıza gidip açıldım ve kıza her şeyi söyledim. Kızda benden hoşlanmadığını ve benle konuşmak istemediğini söyledi. Bu söyledikleri beni çok kırmıştı. Fakat farkında değildi. Bende bir şey demeden yanından gittim. Bir medyum hocalarını duymuştum merak ettim araştırmaya başladım. Bir çok medyum buldum ve bir tanesiyle çalışmak ve sonuç almak istiyordum. Bunun üzerine tavsiye edilen hocalardan medyum atlas hocayı buldum. Atlas hocadan yardım istedim bu konu hakkında bana yardım etmesini istedim. Atlas hocada yardım edeceğini kızı bana bağlayacağını ve deli divane aşık edeceğini söyledi. Bunların hepsini 12 günde yapacağını söyledi. Bende 12 gün boyunca beklerim gerçekten sonucu alacaksam diyordum. Aradan 12 gün geçti kızla çocuk ayrıldı ve kız benden hoşlandığını söylemiş çocuğa oda ayrılmış. Ben daha sonra bunu duyunca kızla konuşmaya gittim. Birlikte mutlu günler bizi bekliyordu artık. Atlas hocanın sayesinde kesin sonucu bende aldım.

 • fatma cihan

  bende kesin sonucu medyum dilha hocadan aldım arkadaşlar. İlk başlarda inanması zorda olsa ama inandım ve her şeyi çocuklarım için yaptım. Çocuklarım benim tek varlığım onlara kötü davranan bir eş istemiyordum ve bağırmasını dahi istemiyordum. Benim meleğim olan çocuklarım her şeyden çok daha önemliydi. Bu yüzden bazı şeylerde karşı çıkıyordum. Bunun üzerine medyum dilha hocadan yaptığım bağlama büyüsü sonrasında 9 gün içinde eşim bana ve çocuklarına bağlandı her şey farklı olmaya başladı. Eğer sizde medyum arıyorsanız size medyum dilha hocayı önerebilirim. 0552 791 4566

  • Ayten

   Bacım benimde çocuklarım mutsuz babaları onlara kötü davranıyor ve sürekli azarlıyor. Böyle büyütmek istemiyorum. Bende senin yorumundan sonra medyum dilha hoca ile konuştum. Bana da bir çalışma yapacak sanırsam 12 gün sürecek sonucu alır almaz burada paylaşacağım

 • Ufuk yılmaz

  Kismetim kapalı ve kısmeti mi açtırmak için 3 tane medyum tarafından dolandırdım. Gerçek bir medyum arıyorum bu konuda araştırma yaptım medyum baransel ve medyum edis hocayı tavsiye ediyorlar her yerde. Sizce medyum edis hoca mi yoksa medyum baransel mi ?

 • duran

  medyum suarez hocayla çalışan var mı ?

 • leylaa

  Salih hoca yalancının teki inanmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*