Evlenme büyüsü nasıl yapılır

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır

Evlenme büyüsü nasıl yapılır evlilik hayali olan ancak farklı sebeplerden dolayı bir türlü bu hayallerinin gerçekleştiremeyen kişilerin kullandıkları özel bir işlemdir. İnsanların kısmetlerinin açılması ve evlilik hayallerinin gerçek olması için kullanılan bu işlemler de kısa zaman içinde sonuç almak isteyen kişiler medyumların verdikleri bilgilere göre hareket etmelidirler. Kimi zaman işlemleri bilinçsiz bir şekilde yapan ve bu sebeple ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalabilen kişiler olduğu bilinmektedir. Çünkü insanlar bu işlemlerin kolay olduğunu düşünüp tek başlarına yaparak çok ciddi riskler altına girdiklerini bilmemektedirler.

Evlenme büyüsü nasıl yapılır veya bu işlemler nasıl sonuç verir gibi konular da araştırma yapıldığı zaman aslında bu işlemler de birçok farklı teknik kullanıldığı görülebilir. Medyumlar genellikle özel olarak hazırladıkları muskaları insanlara verip üzerlerin de taşımalarını isterler. Bu şekilde yapılan işlemler genellikle o kişilerin üzerlerin de dolaşan kara bulutların ve kısmetsizliklerin kısa zaman içinde dağılmasını sağlar.

Etkilerin ortaya çıkması için insanların da manevi olarak bu işlemlere güvenmeleri ve hiçbir zaman karamsarlığa kapılmamaları gerekmektedir. Bu sayede evlilik hayali kısa zaman içinde gerçek olabilir. Ancak bu işlemlere kesin olarak güvenmemek ve kesin evlilik yapılacağını düşünmemek gerekmektedir. Zaten medyumlar da mutlaka insanlara bu konu hakkında bilgi vereceklerdir. Medyumlar içinde çok zor olmayan evlilik büyülerinden sonuç alan birçok kişi olması sebebi ile insanlar bu işlemlere her zaman ayrı bir ilgi göstermektedirler.

2 yorum

  • gülşah

    Arkadaşlar bende liseden beri birlikte olduğum çocukla bir birliktelik yaşadım. Ama bu birliktelikten sonra kendisi benden uzaklaşmaya başladı. Evlilik isteyen adam birden bire uzaklaşıyordu benden evlilik konusunu açınca bile kapatmaya çalışıyordu. Ailelerimiz tanışmışlardı çoktandır söz ve nişan için bir araya gelecektik sözde ama ayrıldık sevgilimle. Aileme bu durumu anlatamadım çünkü ortada kalmış gibi hissediyordum kendimi. Ondan başkasıyla yapamazdım ama oda beni istemiyordu. Kafayı yemek üzereydim ki medyum tavsiyeleri alıp araştırmaya başladım. Bir kaç sayfada detaylı inceleme yaptıktan sonra Medyum Edis hocamla çalışmaya karar verip kendisiyle iletişime geçtim. Hocama durumu anlattım evlilik istediğimi söyledim hocam bana bakıp yaptıktan sonra geri dönüş sağladı yarım saat içinde. Söyledikleri karşısında çok şaşkındım gerçekten. Bana çalışma için 14 gün süre verdi. Hocam çalışmalara başladıktan 3 4 gün geçmeden erkek arkadaşımla barıştık. Ve nişan tarihimizi öne çektik. O kadar mutlu oldum ki size anlatamam. Gerçekten Medyum Edis hoca işinin ehli birisi güvenilir aynı zamanda çok yardımcı oldu bana maddi konuda da. Kendisine ne kadar teşekkür etsem burada az umarım siz de bu yorumumu görürsünüz ve size yardımım dokunur. Teşekkür ederim Edis hocam Allah razı olsun sizden.

  • Hatice duran

    3 yıllık ilişkim var bu ilişkimiz bu güne kadar güzel bir şekilde ilerledi bu güzel günleri evliliğe götürmek istedim erkek arkadaşımla bir gün bu konuyu açmak istedim fakat evliliğe dair korkularının olduğunu söyleyerek bu konuyu kapatmak istiyordu. Ailemin sürekli olarak yaşımın gelip geçtiğini artık evlenip yuva sahibi olmamı istiyorlardı ben ise erkek arkadaşıma konuyu açamıyordum en son gittim bu ilişkinin evliliğe gitmesini istediğimi söyledim ama erkek arkadaşımla tartıştık bu şekilde olamayacağını anladım ve Medyum edis hocayla ikna etme büyüsü çalışması yaptırdım bu çalışmanın sayesinde erkek arkadaşım evliliğe kısa sürede ikna olacaktı yapılan işlemlerin bitmesiyle erkek arkadaşıma konuyu anlattım ve artık bu sefer kabul etti edis hocama binlerce kez teşekkür ederim yaptığı işlem sayesinde evleneceğim 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*