Eşleri ayırma büyüsü

Eşleri Ayırma Büyüsü

Birbirlerini çok seven ve mutlu bir evlilikleri olan çiftlerin bir anda ayrılık kararı alması aslında hiçte normal bir durum değildir. Ancak bu gibi olaylar sık sık yaşanır ve insanlar da durumu her zaman normal karşılarlar. Fakat eşleri ayırma büyüsü hakkında bilgileri olan kişiler bu sorunu yaşayan kişilerin üzerinde bu tarz bir işlemin etkisi olduğunu hemen anlayabilirler. Çünkü bu işlemler bugüne kadar birçok mutlu evliliğin bitmesine neden olduğu gibi aynı zamanda evli olan kişiler de kesinlikle bu işlemin etkisine girdiklerini anlayamamışlardır. Gerçek medyumlar için bu işlemleri yapmak ve kısa zaman içinde sonuç alabilmek kolaydır. Eşlerin isimlerinin de yer aldığı özel bir muska hazırlayan medyumlar daha sonra bu muskaları o kişilerin yaşadıkları evin gizli bir yerine saklarlar.

Aynı zamanda bu muskalar özel tılsımları olan sözler ile desteklenir ve kısa zaman içinde istenen enerjiler ortaya çıkarak insanları kontrol altına alır. Bu işlemlerin etkilerine giren kişiler hiçbir şeyin farkına varmazlar ve zaman içinde eşlerine karşı olan tüm bilgilerini ve sevgilerini kalıcı olarak kaybetmeye başlarlar. Özellikle deneyimli ve güvenilir medyumlar bu işlemleri yapma konusunda kesinlikle zorluk yaşamazlar. Sadece muskalar değil aynı zamanda evli olan kişilerin resimleri, kişisel bilgileri veya kendilerine ait olan eşyalar ile de yapılabilen bu işlemler ile evlilikler kalıcı olarak biter.

Eşleri Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Ancak evli olan kişilerden biri veya çevrelerinde ki kişilerden biri durumun farkına varıp büyü bozma işlemi yaptırmaya karar verirse o zaman o evliliğin kurtulması için bir ihtimal doğmuş demektir. Ancak bu etkilerin varlığından tam olarak emin olabilmek için mutla bakım çalışması yaptırmak gerekir. Bu çalışmalar da amaç insanların üzerlerin de herhangi bir büyü etkisi olup olmadığını anlayabilmek ve daha sonra işlemlere bu sonuca göre devam etmektir. Eşleri ayırma büyüsü etkileri genellikle 1 veya 2 haftaya kadar ortaya çıkabilir. Ancak bu süre farklı sebeplere göre farklılık gösterebilir. Dolayısıyla eşleri ayırma büyüsü yapıldığı zaman durumu yakından takip etmek en doğrusu olacaktır.

1 Yorum

  • Alev canısev

    eşleri ayırma büyüsü bozmak için bende medyum edis hocayla çalıştım eşimle son zamanlarda problemler yaşıyorduk bu sorunların kaynağını bir türlü çözemedim ruhsal veya psikolojik sorun olduğunu düşündüm fakat eşim benden boşanmak istiyordu benden soğuduğunu söylüyordu. Eşime büyü yapıldığından şüphe duydum internet üzerinde en iyi medyumlar kimlerdir diye araştırırken bu siteye denk geldim burada ki yorumlar sayesinde bende edis hocayla çalışma fırsatı yakaladım bakım yaptı bana ve eşimin üzerinde ayırma büyüsü olduğunu bu yüzden eşimin benden ayrılmak istediğini söyledi. Zaman kaybetmek istemedim ve ödememi yaptım sonra da başladık çalışmamıza 14 günde yapılan büyüyü bozdu büyü bozulduktan sonra eşim eski haline dönmeye başladı şimdilerde aramız çok iyi ve söyledikleri her şey için çok pişman edis hocamı öneririm herkese 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*