Büyü yapan medyumlar

Büyü yapan medyumlar

Büyü Yapan Medyumlar

Büyü yapan medyumlar
Büyü yapan medyumlar

Büyü yapan medyumlar öncelikle sadece kendilerini değil aynı zamanda konu ile alakası olan herkesi çok ciddi bir şekilde risk altına attıklarını bilmeleri gerekmektedir. Bu işlemlerin ne kadar önemli olduğunu bilen ve aynı zamanda büyü yapabilmek için birçok önemli bilgiye aynı anda sahip olunması gerektiğinin farkında olan kişiler ile çalışmak çok önemlidir.

En basit büyü işlemlerinde de dahi kimi zaman çok önemli riskler oluşabilmektedir. Bu sebeple insanlar kesinlikle çalışacakları medyumlar hakkında titiz bir şekilde araştırma yapmalı ve asla gereksiz riskler almamaları gerektiğini de bilmelidirler.

Yüzlerce yıldan bu yana insanların hayatların da var olan bu işlemler de kullanılan teknikler veya nesneler kimi zaman insanların dehşet içinde kalmalarına neden olabilmektedir. Aynı zamanda ortaya çıkan sonuçlar da bu işlemlerin ne kadar riskli ve ciddi olduğunu kanıtlayabilmektedir.

Ancak konu hakkında bilgileri olan kişiler atacakları bilinçli adımlar ile her zaman için istedikleri sonuca kolay bir şekilde ulaşabilmektedirler. Eski zamanlardan bu yana insanlardan çok ciddi bir şekilde talep alan büyü yapan medyumlar özellikle meslekleri hakkında edindikleri bilgileri her zaman için insanların faydalanmaları için kullanmaları gerektiğini de bilmelidirler.

Aksi takdirde ortaya çıkacak olan risklerin ne kadar ciddi sonuçları olacağını bilmek gerekmektedir. Çok eski toplumlarda olduğu gibi günümüzde de büyü yapan kişilere karşı her zaman bir merak veya bir korku vardır. Ancak bu alanda kendilerini kanıtlamış ve aynı zamanda yeteri kadar deneyime sahip olmuş kişiler ile çalışmak her zaman için bu korkuları yenebilmek için yeterli olabilmektedir.

Önemli olan büyü yapan medyumlar hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olmak veya yeteri kadar araştırma yaparak seçim yapmaktır. Bu kurala dikkat eden kişiler kısa zaman içinde istedikleri sonucu alabilmektedirler.

13 yorum

 • Büyü yapan uzman medyum

  Öncelikle herkese merhaba 40 yaşındayım 1 yıldır gezmediğim hoca kalmadı. Kızım ellerimden kayıp gidiyordu. Arkadaş çevresi mi desem sevgilisi mi desem anlamadım biri kızıma bir şey yapmıştı. Kızım bambaşka biri oldu yoldan çıktı. Yakın uzak bir sürü hacıya hocaya gittim kızım için bir çalışma yaptırmak istedim fakat onların hiçbir etkisi olmadı. Kızım hala aynıydı kızımda korku kalmadı insan sevgisi, ahlak kalmadı. İçkiyi uyuşturucuyu her türlü pisliği kullanmaya başladı. Uyardım başın belaya girer dedim dedim onun gözünü korkutmak istedim vazgeçirmek için ama hiç bir şekilde vazgeçmedi. Ne yaptıysam olmadı kızım için hacıya hocaya bir sürü para kaptırdım. Kızım tam bir serseri oldu akşam eve de geç gelmeye başladı o gelmeden gözüme bir gram uyku girmez oldu ama kızım ne bize ne kendine acıdı kimseye aldırış etmeden daha da kötü yola gidiyordu. Babası amcaları dayıları halaları hep konuştu kızımla ama kimseyi dinlemedi önümde biri duracaksa onuda sizi de ezer geçerim bir daha benim yüzümü göremezsiniz dedi. Kızımın gittiği hal hal değildi artık ne yaparım da kızımı eski haline getirdi bilmiyordum. Şansımı birde internette ki medyumlardan almak için denedim. Kız kardeşim ile en iyi medyum sitelerinde ki yorumları okuduk olumlu sonuç alanlarla iletişime geçtik. Hepsi bana Edis hocayı tavsiye etti çalışanlar çok memnun kalmış çok olumlu sonuçlar almış insanlar. Bende aradım Edis hocamı acil yardım istedim kızımın eski haline dönmesi için sonra Edis hocayla biraz konuştuk o beni anladı ben onu anladım. Edis hoca sağ olsun kızımı bana 15 günde efendi biri yaptı. Artık kızım evden dışarı çıkmaz oldu kötü pis alışkanlıkları geride kaldı terbiyeli adaplı biri oldu eski günlerinde ki gibi. Allah Edis hocamdan razı olsun bir yıl boyunca hoca hoca dolaştım ama kimseden bir faydasını görmemiştim. Allah’tan size rastladım siz benim derdime çare oldunuz. Herkese tavsiyem Edis hocadır. 0535 891 8597

 • Etkili Büyü yapan güvenilir medyum hoca

  benim 4 yıllık evliliğim eşim son zamanlarda bana karşı hep soğuk sürekli geceleri başka bayanlar ile alem yapıyor sabahlara kadar başka bayanlar ile oluyordu. ben kaçarak evlendim onun için ailemi herkesi karşıma aldım gidecek başka yerim yoktu .olsaydı ayrılır giderdim. bende bu konuda yardım almak için tavsiyeler üzerine medyum Edis hoca ile aradım bu konuda yardım istedim Edis hocam eşime bakım yaptı ve bakım sonucunda bana yardımcı olacağını söyledi bu konuda sonuç almam için Süryani büyüsü yapmaya karar verdi bu çalışma sonucunda 11 günde kesin sonuç vereceğini söyledi çalışmaların 8. gününde eşimde biraz değişiklikler olmaya başladı eşim bana karşı birazda olsa düzeldi çok şükür istediğim olmuştu Allah razı olsun medyum Edis hocadan şimdi 6 ay geçti çok mutluyuz eşim de kadınlar ile ilişkisi kalmadı sadece bana bağlandı . medyumedis@hotmail.com

 • başak baldaz

  erkek arkadaşım bir yalancıymış beni yalanla dolanla hep kandırdı ve kendisine aşık edip arkasını dönerek gitti bende sonradan gerçek yüzünü gördüm 8 aydır çıkıyorduk arkadaştık kendisiyle sonra sebepsiz ayrıldık. hala dayanamayıp kendisine İnternet üzerinden mesaj yazıyorum ama cevap vermiyor bende kendime kızıyorum niye yazdım diye bir daha yazmayacağım diyorum ama dayanamıyorum bir gün İnternet üzerinde öyle gezerken medyum Eyüpensar hoca ile Karşılaştım bu hocanın hakkındaki yorumlarını ve görüşen kişiler ile iletişime geçip sordum ve tamamen emin olmuştum ve aramaya karar verdim aradığımda benimle gayet yapıcı konuşan mütevazi birisi çıktı durumumu anlattım bana yardımcı olacağını söyledi bakım ve çalışma yaptı ve erkek arkadaşıma etkili aşk büyüsü yaptı. 12 gün süreceğini söyledi ve çalışmalar hakkında bana 10 gün boyunca bilgi verdi 10.günde erkek arkadaşım beni arayarak büyük bir sürpriz yaşadım çok mutlu olmuştum. ve konuşmaya başladık şimdi aradan 1 yıl geçti nişan taktık her şey güzel gidiyor herkese mutluluklar dilerim.

 • Tansel

  Arkadaşlar büyü yapan gerçek bir medyum hocasına ihtiyacım var. Ailem ile ciddi sorunlar yaşıyorum. Sorunlarımdan kurtulmak için bir Medyum hocasına ihtiyacım var. Etkili ve ehli kişi olursa sevinirim.

  • Kaan yılmaz - gerçek medyum arıyorum

   merhaba tansel çalıştığın bir medyum var mı benimde gerçek güvenilir medyuma ihtiyacım var

  • Fulya güner - etkili medyum arayanlar

   Tansel medyum edis hocayla görüş bende tavsiyeler üzerine medyum edis hocayla etkili aşk ve bağlama büyüsü yaptırıyorum 3 gün oldu işlemlerimiz işlemler bittikten sonra tekrardan yazacağım buradan.

 • Etkili Süryani büyüsü - Medyum baran

  Selam arkadaşlar benim eşim evi terk etmişti. Geri de gelmek istemiyordu. Birden bire böyle olmasından endişelendim. Açıkçası bir şey olduğunu düşündüm. 5 senelik eşim birden bire değişti. Sanki o değildi içindeki adeta bir başkasıydı. Aradan biraz zaman geçti kendine gelir eve döner diye bekledim. Fakat gelmedi eve bile dönmedi. Bu beni iyice psikolojik olarak kötü etkilemeye başladı. En sonunda dayanamayıp uzman bir medyum araştırmaya başladım. Aradan baya bir zaman geçtikten sonra karşıma baran hoca çıktı. hocaya durumu anlattım, baran hocadan eşim için etkili Süryani büyüsü için bir çalışma yapmasını söyledim. baran hoca da benden eşime ait bilgileri istedi bende tüm detaylı bir şekilde kendisine söyledim. Aradan 15 gün geçecek bu 15 gün sonrasında eşin evine dönecek dedi. İlk başlarda inanmıyor olsam da peki hocam demiştim. Biraz zaman geçsin bakalım dedim. Aradan baya bir zaman geçti yaklaşık olarak 12- 13 gün kadar bir zaman. Eşim beni aramaya başladı. Ağlayarak telefon açan eşim beni özlediğini pişman olduğunu eve dönmek istediğini söylemeye başladı. Bende gel tabi her şeyim diyerek onu almaya gitmeye karar verdim. Bu esnada baran hocayı arayarak hocam gerçekten siz uzman bir medyumsunuz. Sizin sayenizde eşim evine geri dönüyor dedim. Allah razı olsun sizden hocam dedim.

 • Bağlama büyüsü sonuç alanlar

  Selam arkadaşlar benim bir medyuma ihtiyacım vardı. Son zamanlarda iyi bir araştırma yapıyordum fakat iyi bir medyum bulmak zordu. Sahiden bu zamanda bulmak çok zor bir şeydi. Bende arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Ermeni Medyum Dilha hocayla çalışmaya karar verdim. Dilha hocadan eşim için bağlama büyüsü çalışması yapmasını istedim. Dilha hocada bu konuda yardımcı olacağını söyledi. 15 gün sonra ise eşin sana bağlanmış olur dedi. Her şeye tekrardan başlarsınız dedi. Peki hocam dedim eşimin bilgilerini gönderdim 15 gün beklemeye başladım. 15 gün sonunda ise Eşim bana bağlanmış bir şekilde buldum. Tavırları hareketleri çok değişikti. Allah razı olsun Ermeni Medyum Dilha Hocadan.. 0552 791 4566

 • Etkili süryani büyüsü yapan medyumlar

  Selam arkadaşlar benim adım Sultan benim bir oğlum var çok can yakar cinsten ama nedense hiç bir kızla konuşmuyor sürekli olarak evde takılıyor. Ben bu durumdan şüphelenmeye başladım. Oğluma defalarca kez dışarı çık gez dolaş desem de oğlum bilgisayar başından bir türlü kalkmıyor sürekli olarak oyunlar oynuyor kendisinin psikolojisini bozmak üzereydi. Buna bir çözüm aramaya başladım. Aradan biraz zaman geçti. Ermeni Medyum Reha hocaya denk geldim. Reha hocadan oğlum için etkili bir Süryani büyüsü yapmasını ve bu şekilde olmasından rahatsız olduğumu söyledim. Reha hocada oğlumun bilgilerini aldı ve 13 gün sonrasında sonuç değişir. Siz merak etmeyin, dedi. Peki hocam dedim. Beklemeye başladım, aradan biraz zaman geçti. Kapıya oğlumun arkadaşları gelmeye başladı. Yavaş yavaş dışarı çıkıyor arada bir eve geç geliyordu. Sanki bilgisayar ile dünyasını koparmıştı. 0538 714 2065

 • Soğutma büyüsü yapan gerçek medyum

  Öncelikle selam arkadaşlar ben boşanmaya karar verdim fakat bir türlü eşim benden soğumuyor, sürekli olarak bana aşık olduğunu ve beni sevdiğini söyleyip duruyor. Ben ne yapar ne eder boşanmam gerekiyordu. Artık onu sevmiyordum nefret ediyordum. Medyum hocalarından yardım almaya karar verdim. Bir kaç tavsiye üzerine medyum Atlas hoca ile çalışmaya karar verdim. Eşimi benden soğutmasını söyledim, artık sevmediğimi ondan nefret ettiğimi söyledim. Atlas hocada bu konuda eşime soğutma büyüsü çalışması yapacağı söyledi. Biraz zaman geçecek 15 gün ondan sonra eşin senden soğuyacak dedi. Tamam hocam kesin soğur demi dediğimde evet soğur dedi. 14 gün sonra ne tesadüf eşim benden nefret etmeye başladı, beni görmek bile istemiyordu adeta boşanmak istiyordu. Bende boşanmak istediğim için kabul ettim. Daha sonra boşanmak için gün aldık. 0536 014 8431

 • Geri getirme büyüsü etkileri nelerdir

  Arkadaşlar benimde eşim evi terk etmişti ve bende sizler gibi çaresiz kalmıştım. Ne yapacağımı ve ne edeceğimi bilmiyordum. İnanın ikilemde kalmıştım ve ne kimden nasıl yardım alırım onuda bilmiyordum. Bir gün İnternet üzerinden araştırmaya başladım. Medyum hocalarına bakmaya başladım aralarında en iyi bir medyum seçmek inanın çok zordu ve bende bu yönden ortada kalmamak için iyi bir medyum hocanın yorumlarını okumaya başladım. Okuduğum yorum ve sonuçlar neticesinde medyum Edis hoca ile çalışmaya karar verdim. Yorumları ve konuşmaları beni ikna etmişti. Medyum Edis hocadan alacağım yardım sayesinde eşimi geri getirebilirdim tekrardan. Edis hocadan eşim için geri getirme büyüsü yapmasını söyledim. Edis hocada 13 günlük bir çalışma olacağını ve bu çalışmanın sonucunda ise eşimin geri geleceğini söyledi. Edis hocanın bu yaptığı çalışma sonucunda bakalım eşim geri dönecek mi bilmiyordum. 12 gün oldu eşim sabah kapıdaydı ve benden özür diliyordu terk ettiğini için bende onu affettim tekrardan bir daha ayrılmamak şartıyla evden gitmeme şartıyla onu çok seviyordum çünkü.

 • Gideni geri getirme büyüsü yapan medyum

  Merhaba arkadaşlar benim annem ile babamın uzun yıllara dayanan kavgaları vardı. Aile içinde sürekli kavga edip birbirlerine küfür ediyorlar eskiden olan konuları olayları açıp birde onun için kavga ediyorlardı. Evde huzur bereket kalmamıştı herkes üzgündü annem ile babam kavga ettiği için. Annem ile babamın boşanmasını hiç istemiyordum aksine barışmasını istiyordum ve barışmaları için evdeki herkes elinden geleni yapıyor. Daha önce anneannem, babaannem, dedelerim, amcalarım, halalarım ve teyzelerim hepsi annem ile babamla konuşmaya çalıştılar kavga etmeyin böyle davranmayın diye ama büyüklerin bile etkisi olmadı. Onlar birbirlerine yaptıklarını düşmanlar birbirlerine yapmıyor ikisi düşmanmış gibi durmadan kavga ediyorlar. Bir evin içinde geçinemiyorlar evdeki herkes huzursuzluk içinde kalıyor annem ile babam yüzünden. Sonra çevremizdeki insanlar nazar vardır dediler evde kurşun döktürdük hocalarda bakım yaptırdık ama hocaların yapmış olduğu bakımlar bir işe yaramadı. En son çareyi medyumda aramaya başladım. Ve en iyi medyumu bulmak için sitelerde araştırma yapmaya başladım uzun süre araştırma yapmama rağmen hangi hocaya güveneceğimi hangisinin gerçek hangisinin sahtekar dolandırıcı olduğunu ayırt edemedim. Çünkü oldukça yorum vardı ve insanlar her türlü hocaya çalışma yaptırmış. Bir süre medyum aramayı bıraktım anne ve babamı konuşarak ikna etmeye başladım ama onlar beni takmadılar bile ha ben konuşuyorum ha boş duvar o derece gözleri dönmüştü. Neden bunca sene kavga ediyorlar kimseye de bir şey demiyorlardı sadece kendi aralarında olur olmaz yerde kavga ediyorlardı kavga ettiklerinde de imkanı yok kimse onları durduramaz. En sonra teyzemin bana tavsiye ettiği işinde uzman olan Edis hocayı aradım. Ona evdeki huzursuzlukları anlattım annem ile babamın kavgalarından bahsettim. Annem ile babamın barışmaları için papaz büyüsü yaptırdım Edis hocaya ve 18 günde sonuç aldım. Annem ile babam artık evde kavga etmiyorlar ve birbirlerinden ayrı bir yere bile gitmiyorlar. Onları böyle görenler şaşkınlıkla annem ile babamı izliyor. Annem ile babam Edis hocam sayesinde barıştı iyi ki varsınız hocam. Herkese gönülden tavsiye ediyorum Edis hocamı. Sizde çalışın olumlu sonuçlar alın başka hocaların sizi kandırmasına izin vermeyin paranızı boşa kaptırmayın para kolay kazanılmıyor.

 • Filiz

  Bende şans eseri medyum reha hocaya denk geldim acayip birisi. ilk başta inanmadık sonra çünkü o kadar kandırılmıştım ki yüzümün yeniden gülmesini sağladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*