Ayırma büyüsü yapan medyumlar

Ayırma büyüsü yapan medyumlar

Ayırma Büyüsü Yapan Hocalar

Ayırma büyüsü yapan medyumlar
Ayırma büyüsü yapan medyumlar

Ayırma büyüsü her zaman için insanların etkisine girmekten korktukları ve hem kendilerini hem de ilişkilerini korumak için muska gibi manevi korunma işlemlerinden yardım aldıkları işlemlerdir. Bugüne kadar birçok kişi bu tarz işlemler için medyumların kapılarını çalmış ve kendilerinden ayırma büyüsü işlemlerinden yardım almak istemişlerdir. Ayırma büyüsü yapan medyumlar bu tarz işlemler hakkında talep aldıkları zaman öncelikle kullanacakları teknik ve nesnelere karar vermektedirler.

Daha sonra bu işlemleri desteklemek için okunacak olan dualar belirlenmeli ve mutlaka doğru zamanlar da okunarak istenen enerjiler harekete geçirilmelidir. Birçok medyum bu tarz işlemler hakkında yeteri kadar deneyime ve bilgiye sahip olmamalarına rağmen yine de gelen talepleri geri çevirmek yerine insanlara yardımcı olmaya çalışmakta ve ortaya çok ciddi sorunların çıkmasına neden olmaktadır. Yüzlerce yıldan bu yana var olan işlemler olmalarına rağmen halen insanlar bu işlemleri denemek istediklerin de çekingenlik yaşayabilmektedirler.

Bunun sebebi ise yapılan işlemlerin kimi zaman kontrolden çıkabilmesi ve insanlar için çok ciddi risklerin oluşabilmesidir. Bilindiği gibi ayırma büyüsü işlemlerinden daha kısa zaman içinde ve net sonuçlar almak isteyen birçok medyum bu işlemleri manevi alemlerden ve nurani varlıklardan yardım alarak yapmak istemektedirler. Ancak bu tarz teknikleri kullanabilmek ve doğru uygulamak için çok ileri bir medyumluk bilgisi gerekmektedir.

Özellikle insanların üzerlerinde oluşacak olan enerjilerin sürekli olarak takip edilmesi ve insanlara herhangi bir şekilde sorun yaşatıp yaşatmadığı kesinlikle bilinmelidir. İstenmeyen bir durum oluştuğu zaman ise hemen büyü bozma işlemleri sorun çözülmesi ve daha ciddi boyutlara ulaşması engellenmelidir. Bu sebeple ayırma büyüsü yapan medyumları seçerken çok dikkatli olmalı ve aynı zamanda sadece kendileri kanıtlamış olan kişiler ile çalışacak alacakları riskleri de en aza indirmelidirler.

5 yorum

 • Hamdi Aşk büyüsü yapan medyumlar

  Arkadaşlar ben Ankara’dan yazıyorum aşk büyüsü yaptırmak için medyum edis hocadan yardım aldım. Kız arkadaşım ile görüşüyordum ama soğuktu bu konuda aşk büyüsü için başvurdum bende medyum edis hoca ile çalışmalara başladık. Aşk büyüsü işlemi yaklaşık 9 günde bitti ve kız arkadaşım bana tekrardan aşık oldu. Şuan her şey yolunda teşekkür ederim edis hocama. Onun sayesinde tekrardan hayata döndüm ve onun sayesinde tekrardan yaşadığımı anladım. Bunca zaman boş yere üzülmüşüm. 0535 891 8597

  • caner

   Hamdi kardeşim bende ankaradayım sahiden bu medyum edis hoca ankarada filan mı ? kendisiyle görüşebilir miyim yüz yüze siz nasıl yaptınız çalışmayı ?

   • Hamdi

    Caner edis hocanın yanına gitmene gerek yok. Uzaktan da oluyor bu işler ben yanına gitmedim uzaktan yaptı allah razı olsun sonucumu yine aldım ben.

 • Volkan

  Karımın bir adam yüzünden benden boşanmasına gönlüm razı gelmedi. Biz oysa severek evlendik ve son 3 aydır yaşadığım olayların haddi hesabı yok. Bir adamla tanıştıktan sonra tamamen değişen karımın yüzünden çocuğumla vakit geçiremez oldum. Karımın bu yaptığını düşünmekten aklım almıyor daha fazlasını kendimde değildim. Bir ara böyle olacağı yok bir hoca ile konuşmam gerekli diye düşündüm. Bunun üzerine İnternet üzerinden hoca medyum ne geliyorsa artık bakmaya başladım. Bir çok sayfada bir çok hocanın adı vardı ama bana gerçek sonuç verecek birisi gerekliydi. Bunun içinde çok araştırma yapmaya başladım. İnsanların da önerdiği medyum atlas hoca ile bu sorunumu çözmeye kararlıydım. Atlas hocadan karımı adamdan soğutmasını bana ve çocuğuna yeniden aşık etmesini istedim. Atlas hoca da bu konuda yardımcı olacağını ve bana karımı adamdan soğutup bana aşık edeceğini 12 gün süreceğini söyledi. Bende 12 gün boyunca beklerim benden boşanmasın benimle yeniden birlikte olsun istedim. O sıralarda karımla aram biraz mesafeliydi ve zaman zaman bana yakınlık göstermeye bana yardım etmeye başlayan karım 12. günden sonra tamamen adamla irtibatını kesti ve benimle çocuğumla ilgilenmeye başladı. O sırada anladım sahiden atlas hocanın ne kadar etkili ve güvenilir bir hoca olduğunu. 0536 014 8431

 • Apti

  Evlilik büyüsü yaptırmak için bir çok medyumla çalışırken meğersem beni dolandırıyorlarmış haberim yokmuş. Ben bir hoca ile 30 günlük bir çalışma yaptım ama nafile bana tutmadı olmadı dedi ve engelledi. Daha sonrasında ise bir hoca ise bana 5 günde sonuç vereceğini söyledi ve para aldıktan sonra oda engel attı artık kafam iyice karışmıştı. En son medyum reha hoca ile tanıştım ve reha hoca beni aydınlattı onların sahtekar olduğunu ve beni kandırdıklarını söyledi. Ben o zaman inandım sahiden kandırıldığımı o zaman anladım ne yapacağımı bilemiyordum ve bu yüzden de medyum reha hocanın dediğini yapmaya başladım. Reha hoca benim kız arkadaşıma evlilik büyüsü yapacağını ve bu büyünün 14 günde sonuçlanacağını söyledi. Ben de reha hocanın dediği şekilde davrandım ve hiç bir şey yapmadım. 14. günden sonra kız arkadaşıma evlilik teklifinde bulundum etrafımda bir çok insan vardı ve kız arkadaşım benim evlilik teklifimi kabul etti. Herkesin içinde bana evet dedi ve ben şok olmuştum bunca zaman evet demiyen kadın şimdi evet dedi. Gözlerime inanamadım ve hayal gördüğümü sandım. kendime tokat attım meğersem hayal değil gerçekmiş gördüklerim. 0538 714 2065

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*