Aşk vefki duası

Aşk Vefki Kaç Günde Tutar

Bilindiği gibi vefk işlemleri çok eski zamanlardan bu yana özellikle islam toplumların da kullanılan ve insanların manevi anlamda destek aldıkları önemli işlemlerdir. İlk zamanlar da manevi korunma amacı ile kullanılmış olan bu işlemler zaman içinde birçok farklı amaçlar daha kullanılmaya başlanmıştır.

Özellikle sevgi, aşk, bağlama veya evlilik vefki adı ile yapılan işlemlerden sonra insanlar genellikle amaçlarına ulaşabilmekte ve bu amaçlar için manevi destekler almaktadırlar. Yüzlerce yıllık bir geçmişe sahip olması sebebi ile her zaman için insanların güvenerek kullandıkları bu işlemler hakkında artık daha çok şey bilen insanlar deneyimli bir medyum hoca ile çalışarak istedikleri sonucu kolayca alabilmektedirler.

Özellikle aşk amacı ile sık sık yapılan bu işlemler de okunacak olan aşk vefki duası ile istenen enerjiler kolayca harekete geçebilmektedir. Sevdikleri kişileri kendilerine bağlamak ve aşık edebilmek için bu işlemlere büyük bir güven duyan insanlar deneyimli bir medyum ile çalışarak her zaman hayal ettikleri mutlu sonuçları alabilirler. Bu işelmlerden sonra ortaya çıkan manevi enerjiler ile insanların manevi anlamda çok ciddi destekler alacakları bilinmektedir. Ancak vefk işlemleri çok zor ve çok ciddi emek isteyen özel işlemlerdir.

Bu sebeple bu işlemler herkese güvenmemek gerekmektedir. Aşk vefki duasını ezbere bilen ve aynı zamanda insanların beklentilerini tam olarak karşılayabilen birçok medyum olması sebebi ile insanlar kesinlikle çok dikkatli bir şekilde araştırma yaparak ilk seferinde en doğru seçimleri yapmaya özen göstermelidirler.

1 Yorum

  • Çiğdem baturay

    Aşk vefki yapan medyumların yorumları bir çok yerde defalarca okudum medyum edis hoca hakkında yapılan yorumlar dikkatimi çok çekti zor olan bütün çalışmalarda herkese sonucu vermiş ve bir çok kişi tarafından övgülerle tavsiye ediliyordu. Edis hocayı aradım aşk vefki yaptırmak için yardımcı olmasını rica ettim erkek arkadaşımı kendime aşık edip bağlamak istediğimi söyledim sonrasında bana 16 gün süre verdi bu süre boyunca her gün işlem yapacağını verilen sürede erkek arkadaşımın bana tekrar geleceğini ve bağlanacağını dile getirdi. Sabrettim ve bekledim verilen zamanın bitmesine 2 gün kala sevdiğim adamın engelleri kaldırıp bana yazması ve ertesi günde evime gelip barışmak istemesi bana dünyaları vermişti. Aramızda oturduk konuştuk ben ne dersem yok demedi sonunda barıştık bu mutluluğa vesile olan edis hocama .çok teşekkür ederim beni sevdiğim adama kavuşturdu. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*