Papaz büyüsü yapan medyumlar

Papaz büyüsü yapan medyumlar

Papaz Büyüsü Yapan Medyumlar

Papaz büyüsü yapan medyumlar
Papaz büyüsü yapan medyumlar

Papaz büyüsü hakkında bilgileri olan kişiler sürekli olarak bu işlemlerden uzak durmak istemektedirler. Çünkü bu işlemler çok güçlüdür ve kısa zaman içinde istenen kişilerin hayatlarını allak bullak edebilmektedir. Bu sebeple en deneyimli medyumlar dahi çoğu zaman bu işlemler hakkında talepler aldıkları zaman korktukları için insanları vazgeçirmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Bu tarz işlemler yapabilmek için çok ciddi bir medyumluk bilgisine ve aynı zamanda deneyimlere sahip olmak gerekmektedir. Özellikle papaz büyüsü yapan medyumların kullandıkları teknikler ve nesneler bu işlemlerin ne kadar önemli olduğunu ortaya koymaktadır. Genellikle insanların çok ciddi sıkıntılar çekmeleri için yapılan bu işlemler de eski zamanlar da özellikle kan akıtmak veya kurban vermek gibi teknikler kullanıldığı için halen insanlar bu işlemlerden çok korkmaktadırlar.

Günümüzde her ne kadar bu tarz teknikler ile yapılmasalar da yine de medyumlar manevi alemler ile iletişime geçerek nurani varlıkları insanların üzerlerine musallat etmekte ve ilgili kişilerin çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalmalarını sağlayabilmektedirler. Bu tarz işlemler hakkında bilgileri olmayan kişiler kesinlikle gerekli bilgileri edinmeden harekete geçmemeli ve özellikle medyum seçimlerini yapmamalıdırlar.

Çünkü ortaya çıkacak her türlü sorun ilerleyen zamanlar da konu ile ilgisi olan kişilerin de zarar görmelerine neden olabilmektedir. Doğal olarak bu işlemleri çok az medyum yapabildiği gibi aynı zamanda ortaya çıkan sorunları çözmekte çok zor olmaktadır. Sevmedikleri bir kişinin ciddi bir şekilde sorun yaşamasını ve mutlu giden hayatının kısa zaman içinde allak bullak olmasını isteyen insanlar kesinlikle papaz büyüleri hakkında araştırma yaparak hareket etmelidirler. Bu konuda en büyük önem ise her zaman için papaz büyüsü yapan medyumların seçimlerine ve bu kişilerin geçmişlerinin araştırılmasına verilmelidir.

3 yorum

 • Kadir soldurmaz

  Ailem benim yurt dışına gitmeme izin vermeyince bende ermeni büyüsü yaptırmak üzere bir kaç medyum ile çalıştım ama hiç birinden gerçek bir sonuç elde edemedim. Bu yüzden de aramaya devam ediyordum. Hayatımda ilk defa bir çalışma yaptırmak istedim ondanda ya dolandırıcıya denk geldim ya da sahtekar bir medyum hocaya. Durum böyle olunca bu sefer endişeli bir arayışlarla arıyordum. Medyum edis hocanın sayfasına denk geldim ve onun yorumlarından etkilendim. Edis hocadan yardım almaya karar verdim. Bu alacağım yardımlardan sonra belki ailem benim gitmeme izin verirdi bana mani olmazdı diye düşünmeye başladım. Edis hoca yapacağı bu çalışmanın 12 gün içinde kesin bir sonuç vereceğini söyledi. Bende bu 12 gün boyunca ailemle aramı iyi tutuyor ve yurt dışı işini biraz olsun unutturmaya çalışıyordum. İlk başlarda karşı çıksalar da edis hocanın sayesinde 13. gün ailem gitmeme izin verdi. Ben dünyanın en mutlu insanı oldum o anda anlatamam sizlere. İnanın bana hayatımda ilk defa bir medyum hocaya güvendim ve ondanda gerçekten bir sonuç elde ettim. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

 • ilhan

  karım çocuklarımı bana göstermiyor ve beni eve almıyor bu sorunumu çözecek gerçek bir sonuç verecek medyum arıyorum.

  • zuhal

   İlhan bey medyum atlas hoca var onunla iletişme geç o sana yardımcı olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*