Mezara gömülen muska

Mezara gömülen muska

Mezara Gömülen Muska Etkileri

Mezara gömülen muska
Mezara gömülen muska

Bilindiği gibi muskalar toplum içinde çok sık kullanılan ve farklı amaçlar için çok güvenilen yazılardır. Medyumların özel olarak hazırladıkları muskalar ile insanların birçok farklı konuda amaçlarına ulaştıkları bilinmektedir. Özellikle mezara gömülen muska hazırlayan medyumlar bu işlemler de harekete geçirdikleri manevi enerjiler ile insanların birçok farklı amaca kısa zaman içinde ulaşabilmelerini sağlayabilmektedirler.

Bu tarz işlemler genellikle insanların sıkıntı çekmelerini sağlamak amacı ile yapılmaktadır. Muskanın mezara gömülmesi ise istenen enerjilerin harekete geçmesi için sembolik bir işlemdir. Bu işlemler de medyumların muskanın içine neler yazdıkları çok önemlidir. Özellikle tılsımlı sözlerin yanında insanların isimlerini de ekleyen medyumlar bu sayede kısa zaman içinde sonuç alabilmektedirler.

Eski zamanlardan bu yana mezara gömülen muska hazırlayan medyum önerileri alabilmek için güvendikleri bir isim arayan insanlar bu işlemler hakkında herkese güvenmemeleri gerektiğini de bilmektedirler. Ne kadar ciddi risklerin olduğunu bilmek ve aynı zamanda bu tarz işlemler hakkında herkese güven olmayacağını da kesinlikle unutmamak gerekmektedir.

Bugüne kadar birçok medyum hazırladıkları muskalar ile insanların üzerlerin de istedikleri enerjilerin oluşmasını sağlamış ve aynı zamanda bu tarz teknikler ile birçok ciddi sonucu elde etmeyi de başarmışlardır. Özel olarak hazırlanan muskaların gömüldüğü mezarların genellikle yakın zamanda vefat etmiş olan bir kişiye ait olması gerekmektedir. Aynı zamanda gömme işleminin de mutlaka işlemleri yaptıran kişiler tarafından ve gece vakti yapılması gerekmektedir.

Bu aşamadan sonra mezara gömülen muska yapan medyum okuduğu tılsımlı ve manevi yönden çok güçlü olan sözler ile işlemleri destekler ve zaman içinde istenen enerjilerin harekete geçmesini sağlar. Çok dikkatli bir şekilde yapılması gereken bu işlemler de hiçbir zaman bilinçsiz bir şekilde hareket edilmemesi gerekmektedir.

Özellikle kendilerini yeterli gören birçok medyum aslında yeterli deneyime sahip olmamaları sebebi ile yardımcı oldukları kişilerin hayatlarına çok ciddi etkiler de bulunmuş ve kendilerine gereksiz yere ciddi sıkıntılar yaşatmışlardır. Bu sebeple uzmanlar bu işlemleri deneme isteyen kişilere kesinlikle mezara gömülen muska yapan medyum yorumlarını okumalarını ve medyum seçimlerin de acele etmemelerini önermektedirler.

5 yorum

 • İdris Mezara gömülen muska nasıl yapılır

  İnternet üzerinde etkili ve güvenilir medyum araştırırken en sonunda medyum edis hoca ile karşılaştım ve kendisiyle evden giden karımı geri getirme işlemleri yapmaya karar verdim. Edis hoca ilk başlarda benden detaylı bilgi aldıktan sonra bu işlemin olacağını ve ondan sonra tamamen geleceğini söyledikten sonra bende kendisine güvendim ve ona inandım. Bana eşimi 9 günde geri getiren edis hocaya ne kadar dua etsem azdır. Eşim benim sorumsuzluklarımdan sonra evden gitti ama şimdi geri geldi ya ona ne bir sorumsuzluk yaparım nede onu üzerim. O benim göz bebeğim kıyamam ona ben. Onu öyle çok sevdim ki böyle gitmesi çok koymuştu ama şimdi geri döndü. Neşem yuvam mutluluğum geri benim oldu. Edis hocama ne kadar dua etsem azdır az. 0535 891 8597

 • Elif

  Sevgilimle çok güzel giden bir ilişkimiz vardı ama annesinin vefatından sonra çok değişti. Ruhsal bir üzüntü içerisine girdi ve ister itemez de ilişkimize çok yara verdi. Bir zaman sonrasında istemeden de olsa ağlayarak benden ayrıldı. Bende internette araştırmalar yaparken medyum atlas hocaya ulaştım ve durumumu anlattım. Önce bir bakım yaptık bakım çok güzel geçti ve yorumladı her şeyi anlattı bir bir ve sonrasında işlemi yapalım kesin sonucu alırız dedi. Bende atlas hocaya güvendim ve inandım işlemi yapmaya karar verdim. 8 gün sonra sevgilim beni arayarak barışmak istediğini söyledi. Şu an beraberiz teşekkür ederim atlas hocam. 0536 014 8431

  • pelin

   Elif hanım yorumun gerçekten çok etkileyici ve benimde sevgilimin son zamanlarda içine kapanık ve bana karşı uzak davranıyordu. Bende medyum atlas hocayı aradım durumu anlattım. Atlas hoca bana bu konuda sevgilimi bana bağlayarak aşık edecek tekrardan mutlu bir adam haline getirdi. Şimdi nişan yaptık ve düğün için alışveriş yapıyoruz. İlk defa bir medyuma güvendim ve de oda beni yanıltmadı hayatımda daha ne isterim ki.

   • Feride

    Pelin hanım sahiden atlas hocadan bu kadar etkili bir sonuç aldın mı ? bende çalışmak istiyorum sonuç alır mıyım sizce ??

    • pelin

     Feride evet atlas hocaya güven ve benim gibi sende burada olumlu şeyler yazarsın. Emin ol bende ilk başlarda tedirgindim şimdi ise sonucumu aldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*