Kısmet ve rızk büyüsü yapan medyumlar

Kısmet ve rızk büyüsü yapan medyumlar

Kısmet Ve Rızk Büyüsü Yapan Medyumlar

Kısmet ve rızk büyüsü yapan medyumlar
Kısmet ve rızk büyüsü yapan medyumlar

Bilindiği gibi medyumlar çok eski zamanlardan bu yana sürekli olarak insanların farklı taleplerini karşılamak için özel işlemler yapmakta ve aynı zamanda bu işlemler de çok farklı teknik veya nesneler kullanmaktadırlar. Özellikle kısmet ve rızık büyüsü yapan medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman genellikle muskaları kullanmaktadırlar. Bunun sebebi ise muskaların içinde yer alan duaların insanların üzerlerin de çok ciddi bir manevi koruma sağlamasıdır.

Özellikle ellerinden geleni yapmalarına ve sürekli olarak çalışmalarına rağmen kısmetlerinin açılmasının sağlayamayan veya rızıklarının düşmesine engel olamayan kişiler için bu işlemler her zaman için çok önemli olmuştur. Bu sebeple medyumlar sürekli olarak bu tarz işlemler hakkında talep almakta ve aynı zamanda insanlara da bu işlemler hakkında gerekli bilgileri vermektedirler.

Yapılan işlemler kadar aynı zamanda okunan duaların da çok önemli olduğu bu işlemler de medyumların sabırlı bir şekilde aynı duaları okumaları gerekmektedir. İnsanlar da sonuç alacakları zamanı sabırlı bir şekilde beklemeli ve kesinlikle medyumların verdikleri bilgilerin dışına çıkmamalıdırlar. Yüzlerce yıldan bu yana var olan bu işlem de medyumlar genellikle başarılı olmakta ve aynı zamanda insanlara kesinlikle zarar vermeden üzerlerinde ki şanssızlıkları yok edebilmektedirler.

Kısa zaman içinde verdikleri sonuçlar ile bilinen bu işlemler de hangi medyumlardan yardım almaları gerektiğini bilmeyen kişiler kesinlikle risk almamalı ve deneyimleri olan kişilerden gerekli önerileri almalıdırlar. Bu özel işlemleri kolay bir şekilde yapan medyumlar muskaların içinde yer alan duaları düzenli bir sistem ile okumaya devam etmelidirler.

Bu sayede hem insanların güvenlerini kolay bir şekilde kazanabilir hem de kısmet ve rızık büyüsü yapan medyumlar arayan kişilerin her zaman güvenerek yardım aldıkları isimler haline gelebilirler. Birçok medyum bu konuda gerekli özeni gösterdikleri için zaman içinde mutlaka istedikleri duruma gelmişlerdir.

4 yorum

 • Zeynep

  Eşimle evlendikten sonra 1 sene sonra beni dövmeye başladı. Her akşam işten geldiğinde bir şeylere bahane bularak beni dövüyordu. kaç kere ailemin yanına gittim ama bana kocandır kızım sever de döver de dediler beni geri gönderdiler. Artık dayanamıyordum dayaklara ve gerçekten bünyem çok zayıftı. Bunu duyan komşum bana bir medyumdan bahsetti ve bununla konuşmam gerektiğini söyledi. Bende kocamın olmadığı bir zamanda medyum edis hocayı arayarak hocam kocam beni dövüyor daha 1 sene öncesine kadar melek gibi biriydi ne olduysa 1 sene sonra olmaya başladı dedim. Edis hoca kocama bakım çalışması yapacağını ve bunun neyden kaynaklı olacağını bakacaktı. Kocamda bir çalışma olduğunu ve bu yüzden bana şiddet uyguladığını söyledi. Edis hoca bu çalışmayı bozacağını ve bana tekrardan aşık edeceğini söyledi. Bunun üzerine kocamda eskisi gibi tekrardan bana aşık olacak ve beni dövmeyecek bunu duymak bile çok güzeldi. Bu durumdan sonra komşumla tekrardan konuştum ve gerçekten verdiği hocadan sonuç beklediğimi söyledim. Daha sonrasında edis hocanın çalışması 13 gün sonra bitti ve kocam sanki çok farklı olmaya başladı. Beni döveceğini düşünürken bana kıyamaz ve beni sever olmaya başladı. Bunu görünce ben çok değişik oldum ve kocamla gerçekten güzel zaman geçirmeye başladım. Bu durumda gerçekten yardımcı olan edis hocam ve komşumun payı çoktu. onlar olmasaydı belki hala dayak yiyordum. 0535 891 8597

  • ebru

   Selam bende eşimden hala şiddet görüyorum ne yapacağımı bilemiyorum zeynep hanım sahiden edis hoca bu konuda benim eşime bir çare bulabilir mi??

   • Zeynep

    ebru edis hoca herkese çare bulur sen yeterki sıkıntını derdini doğru anlat o yardımcı olur.

   • zeynep

    ben yardımcı olabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*