İsviçre en iyi medyum kimler

İsviçre En İyi Medyumlar

Medyumlar, dünyanın her yerinde insanların isteklerini gerçekleştirmek için bir aracıdır. Ancak bazı medyumlar işlerini kötüye kullanmaktadırlar. Allah’ın yüzü suyu hürmetine dualarını kabul ettiği medyumlardan bu özelliğini bahsedip kötüye kullananlar da vardır. Medyumlukta en ileri ülkelerden olan İsviçre’de de bu durumlar yaşanabilmektedir. Ne kadar iyi varsa, o kadar da kötü medyumlar ortaya çıkar. Peki İsviçre en iyi medyumlar kimler ve bu medyumlar nasıl anlaşılır?

İsviçre En İyi Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Medyumların güvenilir ve iyi olmasının anlaşılması için evrensel kurallar bulunur. Bu kurallara sahip medyumlar ise en güvenlisi ve en iyisi olarak bilinir. Bu kurallardan en etkili ve önemlisi ise medyumun kimliğinin bilinmesidir. Medyumun kimliği biliniyorsa bu kimseden kaçmadığı, dolandırıcılık yapmadığı ve mesleğinde iyi olduğu anlamına gelir. Medyumların iyi olduğunu belli eden bir diğer davranış ise kişilerin istediği her büyüyü yapabilmesidir.
Medyumlar büyüler yapmak için bulunurlar. Ve bu medyumlar her büyüyü yapabiliyorsa işinde iyi olduğu anlaşılır.

Ayrıca medyumlar sizleri kolaylıkla, şeytani yoldan değil ikna kabiliyeti ile ikna ederse de bu o medyumun işinde başarılı ve güvenilir olduğunu gösterir. Çünkü medyumların ikna kabiliyeti yüksek olmalıdır. Ayrıca medyumlar rahmani yöntem kullanıyorsa da kesinlikle mesleğinde iyi demektir. İsviçre’deki medyumlar için de bu kural tüm diğer kurallar için geçerlidir. İsviçre’deki en iyi medyumların anlaşmasını sağlayacak bir diğer etken ise o medyumun popüler olması, medya tarafından güvenilmesidir.

İsmi iyiyle anılan medyumlar işinde her zaman iyi olmuştur. Ayrıca medyumlar bilgisini ve ilmini iyi kullanıyorsa da bu o medyumun iyiliğini ortaya çıkarır. Çünkü ne kadar etkili ve kaliteli bir iş yaparsa bu medyumun ne kadar kaliteli ve iyi olduğunu gösterir. Medyumların iyiliğini kanıtlayan bir diğer durum ise daha önceki seanslarından görüntüler elde edebilmesidir. Medyumların hafızası da güçlü olmalıdır. Daha önceki seanslarından çıkarımlar yaparak ilerliyorsa bu da medyumun iyi olduğunu gösterir.

Aynı zamanda medyumların referansları ve kimlikleri kesin olarak bilinebiliyorsa bu da medyumun iyiliğini ve güvenilirliğini kanıtlar niteliktedir. İsviçre en iyi medyumlar kimler sorusunun bir diğer yanıtı da yüz yüze referans vermesidir. Böylece daha etkili bir iletişim de kurulmuş olur. Bu kurallar haricinde medyumların iyiliği araştırılan medyumun hakkındaki yorumlardan ve forumlardan da öğrenilebilir. Böylece sahte medyumlardan da kişi kendisini korumuş olur ve daha iyi medyumlar ile iş yapar.

İsviçre En İyi Medyumlara Nasıl Ulaşılır?

En iyi medyumlara ulaşmanın en iyi yolu öncelikle medyumu seçmektir. İnternetten bir medyum bulundu ise bu medyum hakkında genellikle siteler veya adresler bulunur. Bu sitelerden, adreslerden, telefon numaralarından ve daha birçok yerden medyumlara ulaşılabilir. Mesleğinde en iyi yapan medyumu bulmak en önemli etkendir. Sonrasında ise medyumun açık adresine giderek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Medyum sizleri ikna etmeyen bir bahane ile yüz yüze görüşmek istemiyorsa da o randevulardan uzak durmalısınız.

Çünkü iyi medyumu bu durumla karşılaştığınızda bulmuş sayılmazsınız. Medyumlara, iyi medyumlara ulaşmanın bir diğer yolu da yakınların aracılığıdır. Bir yakınınız güvenilir bir medyum tanıyorsa, sizler güvenilir bir medyum tanıyorsanız ve bu medyumlar da mesleğinde iyiyse, kriterlere uyuyorsa medyuma rahatlıkla ulaşabilirsiniz demektir. Tabii ki yakınınız diye o medyumu da her şeye rağmen araştırmanız gerekmektedir. Çünkü her medyum bazen kötü olaylar doğurabilir. İşte medyumlara bu şekilde ulaşılabilir. Böylece İsviçre en iyi medyumlar kimler sorusunun yanıtını alan sonra İsviçre en iyi medyumlara nasıl ulaşılır sorusunun yanıtı da kolaylıkla bulmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*