Hollanda garantili medyumlar

Hollanda Garantili Medyumlar

Dünyaya gelişleriyle birlikte ruhani yeteneklerle bezenmiş olan bu kişilerin yani medyumların manevi güçleri normal insanlara göre daha fazladır. Bu manevi güç gerek farklı boyutlarla irtibata geçme gerekse kendi boyutundaki insanları etkileme yönündedir. Ruhani yönleri gelişmiş olduğu gibi kimi medyumların psişik güçleri de bulunabilir. Bir insanla iletişime geçmeleri için hayatta olmaları şart değildir. Kendi manevi güçlerince ölü insanların ruhlarıyla da iletişime geçebilen medyumlar bu yönleriyle sıradan insanlardan ayrılırlar.

Farklı boyutlarla iletişime geçmeleri ölü yalnızca insanlarla sınırlı değildir. Normal insanların yapmalarının yine mümkün olmayacağı biçimde cinler alemiyle de iletişime geçebilir, onlardan bilgi alabilir ya da onlardan yardım isteyebilirler. Bazı medyumlar bu yeteneklerini insanların kullanımına da sunabilir. Hollanda garantili medyumlar size dileğinizce medyumluk hizmetleri verebilir. Medyumlar uğraştıkları işler dolayısıyla deneyime ve zamana ihtiyaç duyarlar. Bundan dolayı tercih edilen medyumlara oldukça dikkat edilmeli, alanında deneyimli medyumlar tercih edilmelidir. İşinde usta olmayan medyumlar size ve çevrenize zarar verebileceği gibi istediğiniz büyünün aksi yönde etki etmesine sebep olabilirler.

Günümüzde birçok kişi medyumluk iddiasıyla ortaya çıkmaktadır. Ancak yaptıkları işe bakıldığında medyumlukla hiçbir alakaları olmamakla birlikte insanların duygularını kullanmaktadırlar. Onlara başvuran insanların çaresizliklerinden yararlanıp duygularını kendi çıkarlarına dönüştürmektelerdir. Bu gibi sahte medyumlara itibar edilmemeli, prim verilmemelidir. Sahte medyumların ortaya çıkışlarında en çok kahve falı iddiası göze çarpmaktadır.

Geleceği gördüğünü, size kaderinizi gösterdiği iddiasında bulunan sahte medyumlar duygularınızla oynayıp kendilerine bir gelir kapısı yaratırlar. Kahve üzerinden geleceği görmek ya da size kaderinizle ilgili vermek mümkün değildir. Geleceği görmek, kaderinizi okumak gibi konular sadece gerçek medyumların yapabileceği bir şeydir. Ne vaktinizden ne de paranızdan olmamak adına sahte medyumları tercih etmemeli, yardıma ihtiyacınız olduğu anlarda gerçek medyumları tercih etmelisiniz.

Medyumluk doğuştan gelen bir yetenek, manevi güç gerektirdiği gibi bir medyumun gücü bunlarla sınırlı kalmaz, yeterli gelmez. Medyumluğun özünde okumak, çevirmek, eski kaynakları anlamak da vardır. Buna bağlı olarak medyumlar kendi alanlarında kültürel birikimleriyle, araştırmalarıyla ve kendilerini geliştirmeleriyle öne çıkarlar. Bu gelişimi kendilerine bahşedilen ruhani güçle harmanlamaları sonucu ortaya insanüstü güçler ve yetenekler çıkar. Kimi medyumlar bu güçlerini ve yeteneklerini insanlarla paylaşma, onların kullanımına aracı olma yolunu seçebilir.

Medyumlar ve Büyü Yapma

Medyumların çeşitli yetenekleri olduğu gibi ihtiyacınız olan konuda onlardan yardım isteyebilirsiniz. Size yardım etmeyi seçen medyumlar gerekli büyüyü, tılsımı ya da muskayı seçerek dileğinizin gerçekleşmesine yardımcı olacaklardır. Ancak medyuma başvurmanız halinde bilmeniz gereken şeyler de bulunmaktadır.

Medyumdan yardım isteseniz dahi size de düşen görevler vardır. Bunların başında inanç gelmektedir. Dileğinizin gerçekleşeceğine dair manevi inancınız medyumun uğraşlarını pekiştirecek, dileğinizin gerçekleşmesini daha da hızlandıracaktır. İnanmayarak ya da manevi olarak yeterli hissetmeyerek yardım istenilen konularda kimi zaman aksilikler görülebilir. Medyumların yaptıkları işler arasında genellikle şunlar bulunmaktadır:

Kendine bağlama büyüsü
Terk edeni geri getirme büyüsü
Kısmet kapatma, kısmet açma büyüsü
Aşık etme büyüsü
Ayırma büyüsü
Nohut büyüsü
Vefk yapma
Erkeklik bağlama büyüsü
Canbar büyüsü
Dil bağlama büyüsü
Evlilik büyüsü
Köreltme büyüsü

Medyumlar bu büyüleri yaparken sizden büyüyü yaptıracağınız kişiye dair özel eşyalar, saç teli gibi şeyler isteyebilir. Büyünün işe yaraması için bu istekler son derece önemlidir. Büyünün tutması için en önemli unsur ise medyumun yetenekleridir. İşinin ehli olmayan bir medyumun yaptığı büyü her zaman tutmayabilir. Bu tür aksilikler yaşamamanız adına Hollanda garantili medyumlar size yardımcı olabilir, büyünüzün ya da dileğinizin gerçekleşmesini sağlayabilir.

1 Yorum

  • duygu yalçin

    erkek arkadaşımın erkekliğini bağlamak istedim çünkü benimle beraberken sürekli başka kadınlara karşı ilgiler duyması cinsel düşünmesi beni çok kızdırıyordu bu yüzden erkeklik bağlama büyüsü yaptırmak istedim kendisine benden başkasıyla beraber olamasın diye bu konuda edis hocayla çalıştım yaptığı çalışmalar çok etkili oldu 12 günde sonuç aldım. Sonuç aldıktan sonra her şey değişmeye başladı dışarıya ve başka kadınlara karşı olan ilgisi yok olmuştu sevdiğim adamın bana karşı çok ilgi alaka duymaya başlamıştı erkeklik bağlama büyüsü yaptırmak isteyen herkese edis hocamı tavsiye ederim 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*