Geri getirme büyüsü yapan medyumlar

Geri getirme büyüsü yapan medyumlar

Geri Getirme Büyüsü Yapan Medyumlar

Geri getirme büyüsü yapan medyumlar
Geri getirme büyüsü yapan medyumlar

Geri getirme büyüleri her zaman için medyumların en çok talep aldıkları ve genellikle başarılı oldukları işlemlerdir. Özellikle insanlar nerede olurlarsa olsunlar genellikle sonuçları kısa zaman içinde ortaya çıka bu işlemler de kullanılan teknikler kadar nesneler ve okunan dualar da çok önemlidir.

Bilindiği gibi sevdikleri insanların en kısa zaman içinde yeninde kendilerine dönmesini isteyen kişiler için bu tarz işlemler çok önemlidir. Özellikle geri getirme büyüsü yapan medyumlar hakkında aldıkları öneriler ile kısa zaman içinde güvenilir ve resmi bir medyuma ulaşacaklarını bilen kişiler bunun için çoğu zaman forum sitelerin de araştırmalar yapmakta ve insanların yorumlarını okumaktadırlar. Deneyimli bir medyum için çok zor olmayan bu işlemler de insanların resimlerine okunan dualar kısa zaman içinde istenen sonucu verebilir.

Aynı zamanda bu kişilerin isimlerinin de yer aldığı özel bir muska hazırlamak veya o kişilerin üzerlerine nurani varlıkları musallat etmekte kısa zaman içinde istenen sonucun alınmasını sağlayabilmektedir. Bugüne kadar birçok kişi bu tarz işlemler hakkında yaptıkları araştırmalar ile yaşadıkları terk edilme acılarını kısa zaman içinde yenebileceklerini görmüş ve bu sebeple zaman kaybetmeden deneyimli medyumların kapılarını çalmışlardır.

Son derece güçlü ve aynı zamanda kalıcı etkileri olan bu işlemlerden sonra etki altına alınan kişilerin hem düşünceleri hem de davranışları kalıcı olarak değişmektedir. Aynı zamanda insanlar bu işlemlerin etkilerine girdiklerini fark etmedikleri için yaşanan durum herkes için tamamen doğal karşılanmaktadır.

Bu tarz işlemlerin en önemli özelliklerinden biri de çok az medyum tarafından yapılabilmesi ve her medyuma güven olmamasıdır. Bu sebeple bu işlemleri yapmak isteyen kişilerin dikkat etmeleri gereken konuların başında geri getirme büyüsü yapan medyumların doğru bir şekilde seçilmesi gelmektedir.

4 yorum

 • Perihan

  ben 4 yıldır evliyim ve eşimin ailesi ile birlikte oturuyoruz. eşimin çok maddi durumu olmadığı için böylesini uygun gördüler bende razı geldim. eşimin bana olan sevgisi çok büyüktü ve bende onu çok seviyordum. Bu durumdan rahatsız olan kaynanam ve görümcem beni de rahatsız ediyorlardı. Bana yüklenmeye ve beni sıkıntıya koymaya başladılar. bir türlü ikisini başımdan gönderemedim. Bunun üzerine eşime eve çıkalım dediğimde ne oldu bir sorun mu oldu deyince üzülmesini istemediğim için yok canım ne sorunu öyle bir düşünce dedim ve konuyu kapattım. Baktım beni sevmiyorlar ve eşimin aklına girmeye çalışıyorlar eşime beni kötülüyorlar sürekli eşim ile tartışmaya başladım. Eşim bana haksızlık yapmaya ve bana soğuk davranmaya başladı. Bunlar hep annesi ile kardeşinden ötürüydü benim bir suçum hiç yoktu bu işte. Daha sonrasında eşim benden yavaş yavaş kopmaya ve uzaklaşmaya başladı. Bende internette medyum araştırmaya başladım ve bir medyum hocanın yorumlarını okuyunca kendisiyle çalışmaya karar verdim. edis hocadan bu konuyla ilgili yardım istedim ve bana yardım etmesini bu durumdan beni kurtarmasını istedim. Edis hocada ailesine bir işlem yapacağını ve daha sonrasında ise eşimi bana tekrardan aşık edeceğini söyledi. yapılan çalışmalar 15 gün sürecek ve sonunda her şey yoluna girecekti. bende 15 gün boyunca her şeye boyun eğiyor her dediklerini yapıyordum. daha sonra çalışmalar bitti ve eşimin ailesi bana iyi davranmaya başladı. Eşimde yavaş yavaş bana aşık olmaya ve beni tekrardan çok sevmeye başladı. daha sonrasında ise eşimle konuşarak maddi imkanlarını sağlayacağı zaman ayrı eve çıkacağımıza söz vermişti. bende eşimin durumunun iyi olmasını ve ayrı eve çıkacağım günü bekliyordum. Her şey edis hocanın sayesinde yolundaydı.
  0535 891 8597

 • berat

  medyum atlas hoca güvenilir ve gerçekten sonuç almak isteyenler için etkili bir hoca ben güvendim sonucumu aldım çok şükür

  • kudret aytak

   berat ne tür bir çalışma yaptın kardeşim sorması ayıp ? biraz anlatır mısın

   • berat

    kudret bey ben papaz büyüsü çalışması yaptım ve atlas hoca bu işten emeğinin hakkıyla kalktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*