Büyü bozan gerçek medyum hocalar

Büyü bozan gerçek medyum hocalar

Büyü Bozan Gerçek Medyum Hocalar

Büyü bozan gerçek medyum hocalar
Büyü bozan gerçek medyum hocalar

Büyü bozma işlemler çok zor işlemler oldukları için her medyum bu işlemleri tam olarak yapamamaktadırlar. Bu sebeple insanlar üzerlerinde dolaşan büyü etkilerini kısa zaman içinde yok edebilmek için kimi zaman tahmin ettiklerinden daha fazla emek vermek zorunda kalabilmektedirler.

Bugüne kadar birçok kişi bu işlemler hakkında tamamen kulaktan dolma bilgiler ile hareket ettikleri için çok ciddi sıkıntılar ile karşı karşıya kalmışlardır. Bilindiği gibi bir büyünün etkilerini tam olarak belirlemek ve yok edebilmek ancak usta medyumların yapabilecekleri bir iştir.

Büyü bozan gerçek medyum hocalar ile çalıştıklarından emin olmadan kesinlikle bu işlemleri yapmamaları gereken insanlar özellikle yalpan hataların büyü etkilerini çok daha ciddi boyutlara getireceğini de bilmelidirler.

Özellikle günümüzde bu işlemler hakkında araştırma yapan kişilerin farklı alanlar da farklı bilgilere ulaşmaları sebebi ile bu konuda ciddi bir bilgi kirliliği bulunmaktadır. Uzmanlar bu işlemler de her zaman çok dikkatli olunmasını ve kullanılması gereken tek tekniğin sadece özel dualar okunan teknikler olduğunu belirtmektedirler.

Büyülerin tersten yapılması, ayetlerin tersten okunması veya buna benzer birçok farkı teknik ile büyülerin etkilerini yok edeceklerini düşünebilen insanlar aslında bu işlemlerin ne kadar riskli olduğunu ancak gerçek bir medyum veya hoca ile konuştuktan sonra anlayabilmektedirler. Özellikle bu işlemler de okunan duaların mutlaka nefesi güçlü olan güvenilir ve resmi bir medyum tarafından okunması gerekmektedir.

Aynı zamanda bu dualar da okuma süresi, sırası, adetler ve zamanlama da çok önemlidir. Kimi zaman uzun bir süre bu duaları okumak zorunda kalan medyumlar bu duruma tüm etkiler tamamen yok olana kadar devam etmelidirler. Aksi takdirde istenen sonuç ortaya çıkmayacak ve emekler boşa gidecektir

3 yorum

 • Leyla büyü bozan medyumlar

  Selam benim adım Leyla benim kısmetim kapalı ve bu kısmetimi açmak için gitmediğim hoca ve kapısını çalmadığım medyum kalmadı. En sonunda bütün umutlarımı kaybetmek üzereydim ve tüm hayallerime veda etmek üzereydim bu esnada arkadaşım ablasının çalıştığı ve sonuç aldığı bir medyum hocadan bahsedince bende bunlara güvendiğim için son bir kere medyum edis hoca ile çalışmaya karar verdim. Edis hoca ile görüştüm ve kısmetimi açtırmak istediğimi söyledim. Daha sonrasında ise edis hoca yapacağı bu kısmet açma büyüsünün 9 gün süreceğini ve 9 günün ardından kısmetimin açılacağını söyledi. Bunun üzerine ben yine arkadaşlarımla dolaşıyor geziyorum arada bir öyle kısmetim açıldı mı açılmadı mı diye edis hocayı arıyorum ve çalışmanın bitmek üzere olduğunu ve az kaldığını söyledi. Bunun üzerine bende devam ettim hayatıma. Daha sonrasında eve gittiğimde ise bana görücü geleceğini ve bunun üzerine ailemde kabul etmiş. Gelsinler tanışalım demiş. Bende bunu duyunca bu sefer sahiden kesin bir sonucu
  aldığım için çok mutlu oldum. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

 • Hüseyin

  Selam ben büyü yaptırmak istiyorum ama iyi bir hoca bulamadım Antalya da nasıl bulurum

  • Mehmet

   hüseyin kardeşim medyum atlas hoca ile çalış o uzaktan da yardımcı oluyor ben yeni sonuç aldım seni görünce sende al istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*