Bağlama büyüsü sonuç veren gerçek medyum

Bağlama büyüsü sonuç veren gerçek medyum

Bağlama Büyüsü Sonuç Veren Gerçek Medyum

Bağlama büyüsü sonuç veren gerçek medyum
Bağlama büyüsü sonuç veren gerçek medyum

Bağlama büyüleri her zaman için insanların en kısa zaman içinde sonuç almak istedikleri işlemlerdir. Çünkü bu işlemler amaç insanların istedikleri gibi karşılık alamadıkları ancak çok sevdikleri insanları kendilerine aşık edebilmelerini sağlamaktır. Bunu sağlamak için uzun zaman emek vermek zorunda kalan insanlar bağlama büyüleri ile çok daha kısa zaman içinde sonuç alabilmektedirler.

Ancak öncelikle bağlama büyüsü sonuç veren gerçek medyumlar hakkında araştırma yapmak ve bu işlemler hakkında kimden yardım almak gerektiğini bilmek gerekmektedir. Bugüne kadar birçok farklı işlem ile insanlara yardımcı olan medyumlar bu tarz işlemler de kendilerinden beklentinin büyük olduğunu bildikleri için çok daha dikkatli bir şekilde hareket etmektedirler.

Yaptıkları özel işlemler de insanlara zarar vermeden sadece düşüncelerini değiştirmek ve kendilerini seven kişilere karşı istenen şekilde davranmalarını sağlamak isteyen medyumlar bunu sağlayabilmek için çok dikkatli bir şekilde hareket etmektedirler.

Bilindiği gibi manevi enerjiler hem çok güçlü hem de çok riskli olabilmektedirler. Bunun sebebi ise kimi zaman kontrolden çıkabilen enerjilerin insanların üzerin de tahmin edilenden çok daha ciddi etkili olabilmesi ve kendilerine beklenmedik zararlar verebilmeleridir. Resmi medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman bazı durumlar da muskaları kullanırken bazen de insanların resimlerine veya eşyalarına okudukları dualardan yardım almaktadırlar.

Bu iki teknikte kısa zaman içinde verdikleri sonuçlar sebebi ile medyumlar tarafından farklı amaçlar ile sık sık kullanılmaktadır. Bugüne kadar birçok kişi bu işlemlerin etiler ile kendilerini seven kişilere karşı çok ciddi bağlar ile bağlanmışlardır. Ancak ne olursa olsun mutlaka bağlama büyüsü sonuç veren gerçek medyumlar ile çalışmak ve bu işlemler hakkında herkese güvenmemek gerektiğini de unutmamak gerekmektedir.

2 yorum

  • Selin Açık büyü bozan güvenilir medyum

    Merhaba ben selin tam evlenmek üzereyken birden bire her şey çok değişti ve erkek arkadaşım beni terk etti gitti. Böyle bir şey hiç beklemiyordum ve ondan haber alamamaya başladım. Ansızın ortadan kayboldu neden sebep neydi onu bile bilmiyordum. Telefonlarına ulaşamadım sürekli aramaya çalıştım hep kapalıydı ve beni her yerden engellemişti. Bunun üzerine medyum aramaya ve gerçekten etkili bir medyum bakıyordum. Böyle bir şey ilk defa gelince başıma şaşkındım. Bunun üzerine bir çok sayfadaki gördüğüm medyum edis hoca ile çalışmaya başladım. Edis hocanın etkili ve gerçekten sonuç alan paylaşan insanları görünce bende bir umutla edis hoca ile çalışmaya başlamaya karar verdim. Medyum edis hoca bu konuda sanırsam çok etkiliydi. Bende edis hoca ile görüştüm ve başımdan geçen bütün olayları anlattım. Edis hoca bu durumla ilgili erkek arkadaşıma bir büyü yapıldığından şüphelendiğini ve bakım yapacağını söyledi. Bende olur en azından neden gittiğini öğrenirim dedim. Edis hoca bakımdan sonra bana dediğine göre bunun aklına girmişler ve sürekli buna baskı uygulamışlar bundan ötürü benden bir anda koptu gitti. Ben bunları duyunca şok yaşadım ve edis hocadan bu durumu değiştirmesini ve beni seven adamı geri getirmesini onu çok sevdiğimi söyledim. Edis hoca yapacağı etkili ermeni büyüsünden sonra 12 gün sonunda geri geleceğini ve beklemem gerektiğini söyledi. Bende beklemeye başladım. Bu esnada hala bir haber gelir umuduyla telefonun başında bekliyorum. Böyle olacağı yoktu aradan bir kaç gün geçti edis hocayı aradım ve çalışmanın ne aşamada olduğunu sordum. Bana çalışmanın bitmek üzere olduğunu ve sadece geri beklemek olacağını söyledi. Bende beklemeye devam ediyordum. Bir kaç zaman sonra beni bir numara aradı ve telefonu açtığımda erkek arkadaşım telefonun ucundaydı. Beni neden terk ettiğini ve bana bunu neden yaptığın sorduğumda bilmediğini aklının başında olmadığını söyledi ve bende hemen yanıma çağırdım ve oturup konuştuk anlaştık bir daha gitmemek üzere kaldığımız yerden devam etmeye başladık. Edis hocanın sayesinde ilk defa gerçekten bir sonuca vardım. Çok mutluyum bu konuda ne diyeceğimi bilmiyorum ama her şeyin başında inanmak ve beklemek geliyormuş. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

    • gülbahar

      teşekkür ediyorum öncelikle bende medyum arıyordum sayenizde edis hoca ile başladım çalışmalara ve daha 3 gün önce sonucumu aldım. Kocam yanımdan hiç ayrılmıyor ne diceğimi bilemiyorum size selin hanım iyi ki sizin yorumunuzu okumuşum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*