Aşk tılsımı

Aşk tılsımı

Aşk Tılsımı Yapan Medyumlar

Aşk tılsımı
Aşk tılsımı

Aşk tılsımı manevi enerjileri harekete geçirerek insanların düşüncelerini kontrol altına almayı amaçlayan ve az kişi tarafından yapılabilen özel bir işlemdir. Sevdikleri kişilerin kendilerine karşı olan ilgisizliğiniz en kısa zaman içinde değiştirmek ve o kişilerin gözlerin de tek olmak isteyen kişiler bu işlemleri sık sık denemektedirler.

Aşk tılsımı yapabilen medyumlar bu işlemler de birçok farklı teknik veya nesne kullanabilmektedirler. Özellikle kısa zaman içinde sonuç almak isteyen kişiler bu konuda çok dikkatli olmalı ve seçtikleri medyumların gerçekten de beklentilerini karşılayacağından emin olmalıdırlar. Kısa zaman içinde ortaya çıkardığı sonuçlar ile bilinen bu işlemler bugüne kadar birçok kişi tarafından kullanılmış ve aynı zamanda istenen sonuç alınmıştır.

Kimi zaman insanların resimlerine veya eşyalarına okunan özel sözler ile yapılabilen bu işlemler kimi zaman ise medyumların da deneyimlerine bağlı olarak nurani varlıklardan yardım alınarak da yapılabilmektedir.
Hangi teknik olursa olsun insanların bu konuda çok dikkatli olmalı ve mutlaka aşk tılsımı için tavsiye edilen medyumları seçmeleri gerekmektedir.

Aşk Tılsımı Kaç Günde Tutar

Çok eski zamanlardan bu yana var olan bu işlemlerin amacı sadece insanların düşüncelerin de istenen değişimleri sağlamak ve kendilerini seven kişileri sevmelerini sağlamaktır. Hem risk olmaması hem de kalıcı sonuçlara neden olmaları da bu işlemlerin sık sık yapılmasına neden olmaktadır. Bu tarz işlemler de medyumların mutlaka nefesleri güçlü olan aynı zamanda kendilerini manevi anlamda geliştirmiş kişiler olmaları gerekmektedir.

Bunun sebebi ise okunan sözlerin çok önemli olması ve etki etmesi için bu sözler okuyan kişilerin nefeslerinin çok güçlü olmasının gerekmesidir. Etkileri ortaya çıkmaya başladığı zaman insanların düşüncelerini kolay bir şekilde değiştirip aynı zamanda kendilerine bir şey hissettirmeyen bu işlemler eski zamanlar da olduğu gibi günümüzde de sık sık kullanılmaktadır.

Aşk tılsımı yapabilen medyum yorumlarını okuyan kişiler bu işlemler hakkında kimden yardım almak gerektiğini öğrenerek hiçbir risk almadan istedikleri sonuca kolay bir şekilde ulaşabilmektedirler. Özellikle kısa zaman içinde sonuç almak ve sevdikleri kişileri risk altına atmak istemeyen kişiler için en önemli konu aşk tılsımı yapan medyum önerileri ile yola çıkmaktır.

3 yorum

 • Sümeyra Aşk tılsımı yapan medyum

  Benim adım sümeyra benim kocam bana soğuk davranıyor ben kaçıyor sürekli benimle arasına mesafe koymaya başladı. 2.çocuğumuzdan sonra kocamın böyle yapmasına anlam veremiyordum ve böyle olmasını da hiç istemiyordum. Ben en sonunda dayanamadım ve bir medyum araştırarak kocama canbar aşk büyüsü yapmak istedim. Bu araştırmalarımın sonucunda edis hocanın sayfasına girdim ve oradaki sayfalardaki yorumları okudukça etkili bir medyum olduğunu ve bana gerçekten yardım edeceğine inandığım için kendisiyle çalışmaya başladım. Edis hocamdan kocama canbar aşk büyüsü çalışması yapmasını ve kocamı bana tekrardan aşık etmesini istedim. Aramızdaki mesafenin anlamını bile bilmiyordum kendisine 2 tane çocuk verdiğim halde böyle olmasını hiç anlamadım. Bir zaman sonra edis hocanın yaptığı çalışmalar bitti ve kocamın bana bakışı davranışı her şey çok değişmeye başladı. Bir akşam eve ellerinde çiçek ve hediyeler ile geldi bana dünyanın en tatlı 2 çocuğunu verdiğim için teşekkür etmeye ve beni çok sevdiğini söylemeye başladı. Ben ilk başta kocama inanamadım ama sonrasında böyle olmasına alışmaya başladım ve ilk aşık olduğum adam karşımda duruyor bana öylece bakıyordu. Öyle hayallere daldım ki her şeyin rüya olduğunu sanıyordum ama sabah kalktığımda kahvaltımın yatağıma gelmesinden anladım ki rüya değil hepsi gerçek. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

  • ayşenur

   Sümeyra hanım edis hoca hakkında öyle güzel şeyler söylemişsin ki bende senin yorumlardan sonra çalışmaya başladım ve ben sonucu dün aldım. Yaklaşık olarak 12 gün sürdü ama değdi buna. İnanın öyle çok mutluyum öyle çok güzel ilişkilerim oldu ki size anlatamam

   • banu

    Ayşenur sahiden edis hoca 12 günde sana sonuç verdi mi ? ben hala inanamıyorum
    28 gündür bekliyorum afra hocadan sonuç alamadım.
    Edis hoca ile çalışsam olur mu ? açık çalışma sorun olur mu ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*