Aşk bağlama vefki

Aşk bağlama vefki

Aşk Bağlama Vefki Nasıl Yapılır

Aşk bağlama vefki
Aşk bağlama vefki

Vefk işlemlerinin ne kadar özel ve ne kadar farklı olduğunu bilen kişiler sürekli olarak bu işlemlerin etkilerinden faydalanabilmek için hocaların kapılarını çalmaktadırlar. Vefk hazırlamak sanıldığı kadar olay olmadığı gibi aynı zamanda insanlar bu konuda çok zorlanmakta ve kesinlikle kendilerini kanıtlamış olan kişilerin kapılarını çalmak istemektedirler. Birçok farkı amaçlar yalpan bu işlemlerden en çok bilinenler arasında aşk bağlama vefki de bulunmaktadır.

Bu vefk işlemin de amaç insanların üzerlerinde güçlü manevi baskılar oluşturmak ve kısa zaman içinde kendilerini seven kişilere aynı şekilde karşılık verebilmelerini sağlamaktır. Çok zor ve aynı zamanda emek isteyen işlemler oldukları için bu işlemler de kesinlikle herkese güvenmemek gerekmektedir. Deneyimli bir hoca bile vefk hazırlarken inanılmaz zorlanmaktadır. Bu sebeple insanların her zaman için çok dikkatli olmaları ve hiçbir zaman işlemlerini bilinçsiz bir şekilde yapmamaları gerekmektedir.

Vefk işlemlerini yapan hocalar bir kağıt üzerine her iki yönde de aynı sayı da olacak şekilde kare şekiller çizer. Daha sonra amaca uygun olarak belirlenmiş olan sayıları bu karelerin içine yazan medyumlar bu sayıların toplamların her iki yönde de aynı olmasını sağlamaya çalışırlar. Bunu yapmak çok ciddi bir deneyim ve dikkat ister. Dolayısı ile bu işlemler de herkese güvenilmediği gibi aynı zamanda bu işlemler hakkında deneyimli bir hoca bulmak için çok uzun zaman araştırmalar yapmak gerekebilmektedir.

İslam dinin de yasak olmaması ve herhangi bir şekilde risk içermemesi de insanların sürekli olarak bu tarz işlemler hakkında araştırma yapmalarına neden olmaktadır. Aşk bağlama vefki işlemleri doğru yapıldığı takdirde sevdiği kişiyi kendisine aşık etmek isteyen kişilerin işlerini kolaylaştırmaktadır. Bu da bu işlemlerin çok sık talep almasına neden olmaktadır.

1 Yorum

  • Kadir sezer

    liseden beli sevdiğim bir kız vardı kendisine defalarca teklif ettim her seferinde beni ret etti kendisini bana yakıştıramadığını benimle uzun süreli birliktelik yaşamayacağını dile getiriyordu her seferinde. O kadar çok güzeldi ki onsuz yapamıyordum aradan 4 yıl geçti lise bittikten sonra üniversiteye geçtik tercih olarak aynı üniversiteyi tercih etmiştik cesaretimi topladım tekrardan kendisine açıldım fakat beni tekrardan ret etti. Bir kaç arkadaşımla dertleşirken kızı zorla kaçır dediler ama böyle bir şeyi yapamazdım bir arkadaşım bana büyü yapacağıma dair söylentilerde bulundu bunun üzerine aşk ve bağlama vefki yaptırmaya karar verdim uzun araştırmaların sonucunda medyum edis hocaya ulaştım kendisine aşk ve bağlama vefki yaptırdım 16 günün sonunda sevdiğim kıza tekrardan teklif ettim bu sefer hiç bir sorun çıkardan teklifimi kabul etti. Sevdiğim kızla birlikteyiz çok mutluyuz keşke yıllar önce medyum edis hocayı bulsaydım sevdiğime daha önce kavuşabilirdim edis hocaya teşekkür ederim bana dünyaları verdi. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*